Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

öğrenciyim 30 gün deneme sürümü yazıyor

10 YANIT 10
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 11
murat_ozden
1237 Görüntüleme, 10 Yanıt

öğrenciyim 30 gün deneme sürümü yazıyor

Merhaba,

öğrenciyim bütün yüklemeleri yaptım.

Merhaba Murat!

Autodesk ürünleri için eğitim amaçlı erişiminiz 4 Kasım 2021 tarihine kadar geçerlidir. Aşağıdan bir ürün seçin.

Fakat Fusion360 acıyorum 30 gün deneme yazıyor.

ne yapmalıyım?

Etiketler (3)
10 YANIT 10
Mesaj 2 / 11
murat_ozden
cevap verdi: murat_ozden

Yardım bekliyorum

Mesaj 3 / 11
Frkngnl

Merhabalar,

Eğitim lisansı almak için Autodesk'e kaydolduktan sonra, öğrenci olduğunuza dair bir belge yüklemenizi isteyen bir mail gelmesi gerekli. O belgeyi yüklediyseniz, değerlendirme tamamlandıktan sonra hesabınız 1 yıllık lisansa otomatik olarak yüksektilecektir. Bu sürede deneme sürümünde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Furkan Günal
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayınız, böylece daha sonra bu probleme çözüm arayan kullanıcılar çözüme hızlıca ulaşabilir.

EESignature

Mesaj 4 / 11
murat_ozden
cevap verdi: Frkngnl

Merhabalar,

Eğitim lisansı almak için Autodesk'e kaydolduktan sonra, Kayıt oldum

öğrenci olduğunuza dair bir belge yüklemenizi isteyen bir mail gelmesi gerekli, Geldi Yükledim

değerlendirme tamamlandıktan sonra hesabınız 1 yıllık lisansa otomatik olarak yüksektilecektir. Siteye giriş yaptığımda Kasım 2021 kadar ücretsiz yazıyor,

Fakat bundan sonra sorunlar başlıyor,

siteye girdiğimde kasım 2021 kadar ücretsiz yazıyor ama Fusion360 girdiğimde aynı kullanıcı adı şifremle edu.tr ile bitenle 30 gün deneme süresi yazıyor. Hatta 28 gün kaldı.

Bu sorunu nasıl aşabilirim ?

Teşekkürler,

İyi çalışamalar.

Mesaj 5 / 11
murat_ozden

onay mesajlarının resimleri, fakat fusion360 açınca deneme sürümü yazıyor. ve öğrenci kullanıcı adımla giriş yapıyorum 

Mesaj 6 / 11
Frkngnl

Onay maili geldiyse hiçbir sorun yok, 10 gün içinde Fusion 360 arayüzünde de yukardaki geri sayım gidecektir. Daha önce benzer sorun yaşayan kullanıcılarda bu şekilde çözüldü durum. Eğer 10 içinde çözülmezse tekrar bu konu üzerinden bana ulaşırsanız Eğitim Departmanı ile bizzat iletişime geçip sorunu giderebilirim.

İyi günler ve iyi çalışmalar dilerim.

Furkan Günal
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayınız, böylece daha sonra bu probleme çözüm arayan kullanıcılar çözüme hızlıca ulaşabilir.

EESignature

Mesaj 7 / 11
murat_ozden

Tekrardan Merhaba,

Yardımınız için teşekkür ederim.  Durumu gözlemleyip bilgi vereceğim.

Bir sorum daha var, Temel düzeyden, ileri düzeye Türkçe eğitim videoları var mı? Youtube bakıyorum ama dağınık videolar konuları atlanıyor çoğu kez.

Teşekkürler.

Mesaj 8 / 11
Olcay.Kuk

Merhaba @murat_ozden 

https://www.youtube.com/c/Tasarimveteknik/playlists adresinden Fusion 360 ile ilgili eğitim videolarına erişebilirsiniz.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Mesaj 9 / 11
murat_ozden

Tekrar Merhaba,

Henüz düzelmedi, sanırım bir sorun var.

resimleri ekte ekledim yardımınızı rica ederim

Mesaj 10 / 11
murat_ozden
cevap verdi: Olcay.Kuk

Düzeldi, şöyle yaptım autodesk altında günlük tutulan bir txt dosyası var

önce sistemden komple çıktım sonra txt dosyasının içersini silip kayıt ettim.

sonra tekrardan oturum açtım düzeldi.

Teşekkürler

Mesaj 11 / 11

aynı problemi yaşıyorum. başka bir programın lisansını alabildim hesabımla fakat aynı hesap ile fusion 360 deneme sürümü görünüyor. 12 gün geçti hala aynı. o sildiğiniz txt dosyasının hangisi olduğunu söyleyebilir msiniz eğer başka bir çözüm yoksa

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report