3ds Max & Maya - Türkçe
Autodesk 3Ds Max ve Maya Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler 3Ds Max ve Maya konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Sweep Modifier

6 YANIT 6
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 7
Anonymous
623 Görüntüleme, 6 Yanıt

Sweep Modifier

Herkese merhaba sweep modifier ile elimde kesiti olan bir kartonpiyerin tavanda dönmesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim. 

6 YANIT 6
Mesaj 2 / 7
SerdarHakann
cevap verdi: Anonymous

Sweep modifier içerisinde Pick seçeneği yer almaktadadır. Sweep modifier ı seçtikden sonra Pick butonuna tıklayarak kesitinizi seçerseniz, istediğiniz işlemi yapmış olursunuz.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.

Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ile ödüllendirin.

3D Generalist |Serdar Hakan.NET | Serdar Hakan AKADEMİ |

serdarhakanakademi
Mesaj 3 / 7
Anonymous
cevap verdi: SerdarHakann

teşekkürler @SerdarHakann hızlı yanıt için.

Mesaj 4 / 7
Anonymous

@SerdarHakann hocam bevel profil modfier ı da aynı işi görmüyor mu ? yoksa ben mi yanlış biliyorum ?

Mesaj 5 / 7
SerdarHakann

@Anonymous çalışma prensibi olarak aynı fakat uygulama olarak farklı 2 modifer dır, şöyle Sweep modifir da sadece uygulanacak nesne belirtilirken, bevel profilde uygulama yapılacak yüzeyin tamamının bir Spline gibi bir nesne ile belirtilmesi gerekir genel olarak. 

Umarım faydalı olmuştur.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.

serdarhakanakademi
Mesaj 6 / 7
Anonymous
cevap verdi: SerdarHakann

@SerdarHakann bak bunu bilmiyordum işte şuan aydınlandım Şaşkın Gülümseme çok teşekkür ederim hemen bu anlattıklarınızı tam öğrenebilmek için deniyorum.

Mesaj 7 / 7
SerdarHakann

Ben teşekkür ederim.

serdarhakanakademi

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report