3ds Max & Maya - Türkçe
Autodesk 3Ds Max ve Maya Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler 3Ds Max ve Maya konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

3ds Max Tools

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
Enesakastudent
386 Görüntüleme, 2 Yanıt

3ds Max Tools

Öncelikle herkese merhaba, Max'i her açtığımda bazı toollardan 2'şer tane oluyor siliyorum, resetliyorum ama olmuyor yardımcı olur musunuz?

2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
Byteman
cevap verdi: Enesakastudent

Eğer tek tek kaldırabilecek gibiyse istemediğiniz tuşun üzerine sağ tuşla basıp Delete diyebilirsiniz.

Bu işlemin daha kapsamlı şekilde yapılabilmesi içinse Customize/Customize User Interface menü komutunu kullanmalısınız.

Byteman_1-1717840710129.png

Eski diziliminizde çok uraştığınız bir düzen yoksa varsayılan haline sıfırlamak da daha pratik olabilir.

Bu seçenek de arayüzün hemen sağ üstünde Workspaces: Default ibareli kutu içinde en alttadır.

Byteman_0-1717840522399.png

Android 5.1 'de varsayılan olarak tüm rehberleri gösterme açık olduğundan tüm kişiler ikişer üçer olurdu. Max'ın da zaman zaman böyle düğmeleri çiftleniyor kendi kendine. Epeydir olmuyor bende.

Mesaj 3 / 3
Enesakastudent
cevap verdi: Byteman

Teşekkürler hocam galiba direkt Autodeskten yardım alıcam bu sefer bir kaç ayar daha sıfırlandı. Sürekli resetleme ya da silmeyle de uğraşmak istemiyorum.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report