3ds Max & Maya - Türkçe
Autodesk 3Ds Max ve Maya Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler 3Ds Max ve Maya konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

3DS MAX D DİSKİNE KURULUM YAPILMIYOR

3 YANIT 3
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 4
orbir_8755
498 Görüntüleme, 3 Yanıt

3DS MAX D DİSKİNE KURULUM YAPILMIYOR

3dsmax öğrenci sürümü kurmak istiyorum C diskinde yeterli alanım bulunmuyor, Autodesk Desktop App üzerinden dosyanın indirileceği konumu D diski olarak seçiyorum.

orbir_8755_0-1662367414391.pngorbir_8755_1-1662367435733.png

Daha sonra 3ds max kurulum aşamasına geçiyorum.

orbir_8755_2-1662367664178.png

Halen kurulum için C kısmı varsayılan olarak seçiliyor.

orbir_8755_4-1662367743345.png

Tekrar D sürücüsünü seçiyorum...

orbir_8755_5-1662367779357.png

ancak yinede C diskine kurulum için yeterli alan olmadığı uyarısı çıkıyor ve kurulum yapamıyorum.

Etiketler (1)
Etiketler (2)
3 YANIT 3
Mesaj 2 / 4
bahar_ozbek91
cevap verdi: orbir_8755

Merhaba, programın ve uzantılarının tamamen kaldırılmadığı durumlarda da bu tarz problemler yaşanabilir. Öncelikle bu durumu kontrol edebilirsiniz. Linkteki bilgiler umarım sorununuz için faydalı olur. İyi çalışmalar.

target=_blankhttps://forums.autodesk.com/t5/abonelikler-kurulum-lisanslama/c-surucusunun-disindaki-d...

Mesaj 3 / 4
Olcay.Kuk

Merhaba @orbir_8755 

Probleminizle ilgili @bahar_ozbek91 tarafından çözüm önerisi paylaşıldı. Eğer çözüm olduysa doğru yanıtı "ÇÖZÜMÜ KABUL ET" olarak işaretlemenizi rica ederiz. Diğer topluluk kullanıcıları da bu doğrultuda doğru yanıtı öğrenmiş olur ve fayda sağlanmış olunur.

Eğer sorununuz devam ediyorsa, lütfen son durumla ilgili güncel durumunuzu paylaşmanızı rica ederiz. Alternatif çözüm önerileri ve daha detaylı bilgilendirici yanıtlar almanız mümkün olur.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Mesaj 4 / 4
orbir_8755

D diskine kurulum yapma adına çözüm olmadı ancak C diskindeki kurulum dediğiniz gibi tam olarak kaldırılmamış Program Ekle ve Kaldır menüsünde sadece 3dsMax programını kaldırmak yeterli olmuyor Material Library vs. bir çok uzantı farklı programlar gibi görünüyor hepsini tek tek uninstal yapmak gerekiyor.Uzantıları tamamen temizledim buda benim için boş alan sağladı ve C diskine kurulum yapabildim.

Teşekkürler.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report