Topluluk
Topluluk Duyuruları / Genel Tartışmalar
Autodesk Genel Tartışmalar ve Diğer Ürünler Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler konuları keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Kariyerinde İlk Adım

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
Hasan-ER
806 Görüntüleme, 2 Yanıt

Kariyerinde İlk Adım

Türkiye #Autodesk önderliğinde gerçekleşecek olan yeni mezun mühendislerin işe girmesine katkı sağlamayı amaçlayan "Kariyerinde İlk Adım" projemizi hayata geçirmek için ilk adımı atıyoruz.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ile ödüllendirin.
Etiketler (2)
Etiketler (1)
2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
Hasan-ER
cevap verdi: Hasan-ER

Merhabalar,

Türkiye #Autodesk önderliğinde gerçekleşecek olan yeni mezun mühendislerin işe girmesine katkı sağlamayı amaçlayan "Kariyerinde İlk Adım" projemizi hayata geçirmek için ilk adımı atıyoruz.
Aday başvuru süresi 12 Nisan’da son bulacak.
Gönüllü katılımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz!
Ayrıca Autodesk ekibine teşekkürlerimi iletmek isterim.

Sektöre adım atacak yeni mezunlarımızın bu belirsiz dönemde yanlarında olmak, onları motive etmek ve bu yolda yalnız olmadıklarını hatırlatmak adına elimden gelen desteği sağlayacağım. Sizlerinde fayda sağlayacak bu duyurunun, olabildiğince ilgili arkadaşlara ulaşmasında yardımınızı bekliyoruz.

LinkedIn.jpg

Saygılarımla,

Hasan ER

ADSK_Expert_Elite_Icon_S_Color_Blk.png

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ile ödüllendirin.
Mesaj 3 / 3
CaglarDURAN
cevap verdi: Hasan-ER

@Hasan-ER Merhaba, Güzel bir çalışma emeğinize sağlık. Şu yaşadığımız zorlu süreçte gençlerimizin yönlendirilmesi için faydalı olacaktır.

Çağlar DURAN
Mechanical Engineer

Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi Beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldınız mı? Aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayın.

EESignature

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report