Revit & Construction Cloud - Tüm Ürünler - Türkçe
Tüm Revit ve Construction Cloud ürünleri forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Revit ve Construction Cloud ürünleri konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

architecture template kayıp

8 YANIT 8
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 9
Anonymous
2454 Görüntüleme, 8 Yanıt

architecture template kayıp

revit 2017 kullanıyorum. format attıktan sonra tekrar revit yükledim ve bu templates kayboldu. çalışamıyorum. görünüşlerde görünmüyor yardım ederseniz sevinirim. 

8 YANIT 8
Mesaj 2 / 9
ulasdeniz
cevap verdi: Anonymous

Lütfen forumda araştırın sanırım 2-3 defa aynı konuya değinildi. aratırsanız kolaylukla verilmiş çözümlere ulaşabilirsiniz. burada Revit sürümünüz önemli. sadece şablon dosyaları değil family dosyalarınızın da yüklenmemiş olması muhtemel. 

Ulaş Deniz

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ( "ACCEPT AS SOLUTION" ) seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" (KUDO) ile ödüllendirin.
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCkJpVueGScmJvW1RIgqttSg

Mesaj 3 / 9
Anonymous

Evet araştırmadan yazmadım zaten content librari görünmüyor ekle kaldırda düzeltrmiyorum. Sildim kurarkende yüklü görünüyot. App dataya girdim içi boş gizli klasörleri gördüğüm halde sürüm .2107
Mesaj 4 / 9
ulasdeniz

Kurulumu nasıl yaptınız bilmiyorum. eğer elinizde kurulum dosyası var ise, O zaman şöyle bir şey yapalım: 

kurulum dosyasını çalıştıralım tekrar. karşımıza 3 seçenek çıkar. Uninstal, Repair, ve Add or Remove Features. Son seçeneği seçip Next diyelim. karşınıza Content diye bir seçim penceresi çıkar. oradaki kütüphanelerden birini seçelim ve yükleyelim. sakın hepsini seçmeyin. metric için bir tane seçmeniz yeterli. neredeyse hepsinin içeriği benzer ve fazla dosya yüklemenin gereği yok. daha sonra içeriklerin yüklendiğinden emin oluruz. yine dosyaları otomatik olarak bulmakta zorlanabilir o zaman onları tekrar edreslememiz gerekir. forum konularında nasıl adresleyeceğinizi anlatmıştık. eğer problem olursa o noktadan itibaren birlikte bakarız. 

Ulaş Deniz

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ( "ACCEPT AS SOLUTION" ) seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.

Mesaj 5 / 9
Anonymous

Teşekkür ediyorum öncelikle ilginiz için. Repair kısmı çıkmıyor yükleme esnasında problem o . Kurulumu sitenizden indirerek yapıyorum. Format atacağım baktım olmuyor
Mesaj 6 / 9
ulasdeniz

Format atmanıza gerek olacağını sanmıyorum. Ayrica size lazım olan seçenek Repair değil. size lazım olan seçenek "Add or Remove Features" ve eğer bu seçenek var tarif ettiğim gibi işleme devam edin. geri kalanını birlikte hallederiz.

Ulaş Deniz

Mesaj 7 / 9
ulasdeniz
cevap verdi: ulasdeniz

Bir konuda kafa karıştırmış olabilirim. bahsettiğim seçenekler kurulum dosyasını çalıştırdığınızda çıkmayabilir. galiba o seçenek doğrudan denetim masasında sağ tıklayarak add remove features diyerek çalıştırdığınızda çıkıyordu.

siz kurulum dosyasını yeniden çalıştırmak durumundasınız. yeniden çalıştırınca listede content library seçeneğini aktif edip uygun kütüphaneyi seçin. o zaman yüklenecektir. önceden yüklenen programlar tekrar yüklenmeyecektir.

Tüm bunlar çalışmazsa size başka bir yol deneriz. dosyaları size yollamaya çalışıurım. oradan indirip adreslerseniz de olur. bakayım hazır yüklenmiş bağlantı varsa paylaşırım.

Ulaş Deniz

Mesaj 8 / 9
Anonymous

Ulaş bey çok teşekkür ederim ilginiz için bu akşam bakacağım tekrardan 🙂
Mesaj 9 / 9
ulasdeniz

Bu tür durumlar için indirip, Revit içinde adresleme yaparak kullanmanız için gereken dosyaları, şablonları ve kütüphane objelerini aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Amarika metrik kütüphaneleri içerir.

Revit 2017, Families, Templates, Family Templates IES Files,

Ulaş Deniz

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report