Revit & Construction Cloud - Tüm Ürünler - Türkçe
Tüm Revit ve Construction Cloud ürünleri forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Revit ve Construction Cloud ürünleri konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Yeni Başlayanlar için Revit Elektrik Eğitimi 2 - Webinar

1 YANIT 1
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
Olcay.Kuk
271 Görüntüleme, 1 Yanıt

Yeni Başlayanlar için Revit Elektrik Eğitimi 2 - Webinar

Revit-webinar-6Aralik.png

Autodesk Türkiye Topluluğu olarak düzenleyeceğimiz "Yeni Başlayanlar için Revit Elektrik Eğitimi - 2” webinarımız, 6 Aralık Çarşamba 20:30'da Expert Elite üyesi Ceyhun Hürcan'ın sunumuyla gerçekleşecektir.

Kayıt olmak için tıklayın 

Konuşmacı:

OlcayKuk_0-1700645736004.jpeg

CEYHUN HÜRCAN

Autodesk Expert Elite

2007 AİBÜ mezunudur.2007-2009 Yılları arasında seçkin ofislerin kadrosunda görev almıştır. Bu Süreçte yurt içi ve yurt dışı Birçok Üniversite Hastane ve Konut gibi projelerde görev almıştır. Sürekli olarak Autodesk ailesinde yenilikleri takip ederek kendini oldukça geliştirmiş, gerekli olan tüm sertifikasyonları alarak, 2009 yılından sonra Akademik Eğitim kurumlarıyla beraber mimarlık, mühendislik ve inşaat sektöründe eğitim ve danışmanlık gibi hizmetler vermiştir. BIM ve Revit Konularında kendisini oldukça geliştirmiştir.2014 yılı içerisinde Kendi Eğitim ve Danışmanlık firmasını kurmaya karar vermiştir. 2015 yılında Dünya genelinde çok az olan Autodesk Expert Elite Ünvanı almıştır. Birçok Üniversite ve Sempozyumlarda BIM hakkında konuşmacı olmuş ve Halen kendi adıyla bilinen Proje-Eğitim ve Danışmanlık firmasında BIM ve Revit Noktasında sahibi ve çözüm ortağı olarak aktif görev almaktadır.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Etiketler (1)
1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
Olcay.Kuk
cevap verdi: Olcay.Kuk

@ceyhunhurcan 'un sunumuyla gerçekleştirdiğimiz webinarımızı izleyebilirsiniz.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report