Revit & Construction Cloud - Tüm Ürünler - Türkçe
Tüm Revit ve Construction Cloud ürünleri forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Revit ve Construction Cloud ürünleri konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Revit update sorunu

3 YANIT 3
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 4
hsenturk0322
333 Görüntüleme, 3 Yanıt

Revit update sorunu

merhaba uygulamayı indirirken bilgisayar kapandı tekrardan açıp revit indirme dosyasına tıkladım ve diyor ki bilgisayarınızda uygulama yüklü diyip hata veriyor ne yaptıysam olmadı nasıl yapabilirim

3 YANIT 3
Mesaj 2 / 4
eness.gun
cevap verdi: hsenturk0322

Denetim masasından yarım kurulmuş olabilecek dosyaları silip tekrar indirip dener misiniz ? 

Mesaj 3 / 4
Olcay.Kuk
cevap verdi: eness.gun

Merhaba @hsenturk0322 ve @okul1 

@eness.gun tarafından paylaşılan son öneri faydalı oldu mu? Son durum hakkında bilgi paylaşmanızı rica ederiz. 

Çözüm önerisi faydalı oldu ise doğru yanıtı ÇÖZÜMÜ KABUL ET olarak işaretlemenizi önemle rica ederiz.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Mesaj 4 / 4
borakin1
cevap verdi: hsenturk0322

Selamlar;
Daha önce forumlarda da yazmıştık temiz kaldırma işlemi gerekiyor.   Solved: Ynt: Revit 2019 install tuşu aktif olmuyor - Autodesk Community  Forumlarda kurulum ile ilgili kısımlar başka bir başlık altında olduğu için bulamamış olabilirsiniz. Bu yazdığım sorun için çözümü denermisiniz? Belki bu şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz? Birde Kurulum yapmadan önce "denetim masasından→Program ekle kaldırda → Personal Accelerator for revit" diye bir yazılım var onu da kaldırdığınızdan emin olun.

EESignature

Bora AKIN
Mimar
Twitter | LinkedIn

Verilen cevap sizin için çözüm mü? Eğer çözüm ise  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  veya BEĞEN Kudos.jpg butonu ile ödüllendire bilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report