Revit & Construction Cloud - Tüm Ürünler - Türkçe
Tüm Revit ve Construction Cloud ürünleri forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Revit ve Construction Cloud ürünleri konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

REVİT TEFRİŞ KÜTÜPHANESİ

9 YANIT 9
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 10
busracan95
414 Görüntüleme, 9 Yanıt

REVİT TEFRİŞ KÜTÜPHANESİ

Herkese merhaba,

revit 2025 kullanıcısıyım.Elinde revit tefriş kütüphanesi varsa paylaşır mısınız lütfen acil olarak lazım 

bulamadım malesef 😞      

Yardımcı olursanız sevinirim..

mail adresime tefriş kütphanesini iletebilirsiniz

busra21.cn@gmail.com

9 YANIT 9
Mesaj 2 / 10
Mesaj 3 / 10
ennujozlagam
cevap verdi: busracan95

https://www.autodesk.com/support/technical/article/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/Where-to-find-Revi...

https://www.autodesk.com/support/technical/article/caas/tsarticles/ts/24e0wvcXEokcfVbvUZtezv.html

Remember : without the difficult times in your LIFE, you wouldn't be who you are today. Be grateful for the good and the bad. ANGER doesn't solve anything. It builds nothing, but it can destroy everything...
Please mark this response as "Accept as Solution" if it answers your question. Kudos gladly accepted.
Mesaj 4 / 10
HilalEkinci

Selamlar @busracan95 

2025 REVIT kullanıcıyım ben de. Contenti indirmek için,

HilalEkinci_0-1721659903131.png

Autodesk Access --> tüm ürün ve hizmetler kısmına revit yazın.

HilalEkinci_1-1721659961402.png

Kitaplıklar kısmından,

HilalEkinci_2-1721660008306.png

istediğiniz Contenti indirebilirsiniz.

İyi çalışmalar diliyorum,

Mesaj 5 / 10
busracan95
cevap verdi: HilalEkinci

bunun içinde revit tefriş kütüphanesi mi var acaba

Mesaj 6 / 10
HilalEkinci

Contentin içerisinde family olarak bulunuyor bir çok eleman. Siz tam olarak ne istiyorsunuz? 

Mesaj 7 / 10
busracan95

ben contenti indirdim ama revit içerisinden nasıl tefriş alıp çağıracağım indirdiğim contenti göremiyorum
Mesaj 8 / 10
HilalEkinci

https://youtu.be/KeOVq1k2bTQ?si=AxohtY4RdFn_2jLS

Bu videoya bakabilir misiniz örnek olarak mutfakla ilgili hepsini kütüphaneden kullanmış. Size de yol gösterir 

Herkese selamlar, Bu videoda Revit'le beraber gelen kütüphanedeki familyleri kullanarak bir mutfak modellemesi yaptım. Birçok kullanıcı Revit'le beraber gelen kütüphaneyi göz ardı ediyor. Bu videoda hazır kütüphanenin potansiyelini ortaya çıkarmaya çalıştım. Umarım birşeyler öğrenmişsinizdir. UK ...
Mesaj 9 / 10
busracan95

teşekkür ederim

bu arada revitte fayans veya seramik nasıl çizebilirim örneğin 60x120 gibi metrraj için lazım ..

Mesaj 10 / 10
HilalEkinci

İsterseniz bu sorunuzu başka bir başlık olarak paylaşın. Çünkü Community kullanıcıları bu çözümlerden faydalanıyor. Yine fayans çizmek isteyen olabilir. 🙂

İyi çalışmalar diliyorum,

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report