Revit & Construction Cloud - Tüm Ürünler - Türkçe
Tüm Revit ve Construction Cloud ürünleri forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Revit ve Construction Cloud ürünleri konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Loading Family Sorunu

4 YANIT 4
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 5
Anonymous
2930 Görüntüleme, 4 Yanıt

Loading Family Sorunu

Revit kütüphanesinden veya internetten indirdiğim family dosyalarını projeye aktarırken ''Some or all the family files you selected cannot be loaded. You must choose family files of the category columns. Do you want to retry loading a new set of files?'' uyarısını alıyorum. Sürüm öğrenci sürümü olduğu için mi bu uyarıyı alıyorum acaba? Çözmeme yardımcı olursanız sevinirim.  

4 YANIT 4
Mesaj 2 / 5
ulasdeniz
cevap verdi: Anonymous

Siz belli bir categorideki familyayı çağırıyorsanız ve farklı kategoride bir familya eklemeye çalışıyorsanız,  böyle bir uyarı alırsınız. bu uyarıyı almamak için Şerit Menü> Manage > Load Familiy diyerek yükleyin uyarı olmayacaktır.

Ulaş Deniz

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ( "ACCEPT AS SOLUTION" ) seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" (KUDO) ile ödüllendirin.
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCkJpVueGScmJvW1RIgqttSg

Mesaj 3 / 5
Anonymous
cevap verdi: ulasdeniz

Ben ekranı yanlışlıkla değiştir olabilir miyim? Manage sekmesi altında Load Family butonunu bulamadım.

Mesaj 4 / 5
ulasdeniz

insert sekmesi olacaktı. yanlış söyledim.

Ulaş Deniz

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ( "ACCEPT AS SOLUTION" ) seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" (KUDO) ile ödüllendirin.
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCkJpVueGScmJvW1RIgqttSg

Mesaj 5 / 5
Anonymous

Bu şuna benziyor; kapı çağırmak istiyorsunuz ama kolon klasöründen kolon tipi seçiyorsunuz...

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report