Revit & Construction Cloud - Tüm Ürünler - Türkçe
Tüm Revit ve Construction Cloud ürünleri forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Revit ve Construction Cloud ürünleri konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

formit

3 YANIT 3
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 4
Anonymous
348 Görüntüleme, 3 Yanıt

formit

merhabalar . Formitten revite attığım dosyalarda malzeme aynı olmuyor. nasıl aynı yapabilirim yardımcı olabilir misiniz? 

3 YANIT 3
Mesaj 2 / 4
eCy
Collaborator
cevap verdi: Anonymous

Merhaba

Yanlıyorsam düzeltilsin ama kesin bir yöntemi yok gibi. Ne modelinden bahsettiğinizi bilmiyorum ama Family Editor penceresine giderek geometriyi seçip 'explode' ettiğinizde her bir yüzeyi paint ile boyama olanağı sunuyor.

Başka bir yol bir Furniture Systems gibi bi kategorideyse aldığın şey, Object stylesda bu kısımdan değişim elde edebilirsin sanıyorum.

Enes Cemil YAĞCI // Mimar
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi Beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldınız mı? Aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayın.

EESignature

Mesaj 3 / 4
Anonymous
cevap verdi: eCy

sketch up dan çizdiğim sandalyeyi formite attım malzemesinde bir sıkıntı olmadı ama formitten revite atınca malzemesi kayboldu

Mesaj 4 / 4
eCy
Collaborator
cevap verdi: Anonymous

Revit 2018 için olan Add-in son sürümünde Revite geçerken materyaller tanımlı halde gelebiliyormuş. Önceki versiyonlar için bir şey belirtilmemiş ama güncellemesi varsa bir dene istersen şansını. Linkten detaylı bakabilirsin istersen.

Enes Cemil YAĞCI // Mimar
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi Beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldınız mı? Aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayın.

EESignature

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report