Revit & Construction Cloud - Tüm Ürünler - Türkçe
Tüm Revit ve Construction Cloud ürünleri forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Revit ve Construction Cloud ürünleri konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

EĞİMLİ ARAZİLERDE YOL OLUŞTURMAK...

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
Anonymous
3868 Görüntüleme, 1 Yanıt

EĞİMLİ ARAZİLERDE YOL OLUŞTURMAK...

MERHABALAR...

EĞİMLİ ARAZİLERDE YOL OLUŞTURURKEN SUBREGION KONUTUNU KULLANDIĞIM ZAMAN SADECE ARAZİDE YOLUN GEÇTİĞİ BÖLÜMÜ BOYAMA ŞEKLİNDE DEĞİŞTİRİYOR. BU SEBEPLE YOL DÜZGÜN GÖRÜNMÜYOR. 

İKİNCİ KULLANDIĞIM YÖNTEM İSE ARAZİDE YOLUN GEÇTİĞİ GÜZERGAHA BUİLDİNG PAD YAPTIM DAHA SONRA İSE BU PEDİN ÜREZİRE YOL KATMADI OLUSTURDUM. OLUSTURDUĞUM YOL KATMANINIDA EDİT POİNT YAPARAK YAKLAŞIK KOTLAMA YAPTIM VE YOLU BİR ÖNCEKİ SEÇENEĞİME GÖRE DAHA GÜZEL YAPABİLDİM. AMA BU YÖNTEM BİRAZ VAKİT ALIYOR.

İSTEDİĞİM YOLLARI DAHA BASİT VE DÜZGÜN OLARAK NASIL YAPABİLİRİM. BUNDAN FARKLI YÖNTEM UYGULAYANLARIN YARDIMLARINI BEKLİYORUM... 

1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
borakin1
cevap verdi: Anonymous

Autodesk Site Designer Extension for Revit ile yapmanız mümkün. Bunun da kullanımı ekte bulunan videoda mevcut. 

İyi çalışmalar kolay gelsin.

EESignature

Bora AKIN
Mimar
Twitter | LinkedIn

Verilen cevap sizin için çözüm mü? Eğer çözüm ise  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  veya BEĞEN Kudos.jpg butonu ile ödüllendire bilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report