Revit & Construction Cloud - Tüm Ürünler - Türkçe
Tüm Revit ve Construction Cloud ürünleri forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Revit ve Construction Cloud ürünleri konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Autodesk Formit 360 Nedir ?

2 YANIT 2
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
ceyhunhurcan
2326 Görüntüleme, 2 Yanıt

Autodesk Formit 360 Nedir ?

Merhaba Arkadaşlar;

Bu dersimizde siz değerli Autodesk kullanıcıları için  Formit 360 Nedir. Ne işe yarar ve kullanımı için kısa bir giriş yapacağız.

formit-360-2016-banner-lockup-296x66.png

tablet ve web için mimari modelleme

FormIt® 360 mimari modelleme yazılımı ile, mimarlar, kroki işbirliği, analiz ve erken evre tasarım kavramları gözden geçirebilirsiniz. BIM tabanlı kavramsal tasarım ile baştan akıllıca çalışın. Modellemeyi her an her yerde yapabilmeniz,Birçok 3d çizim programından veri transferleri kullanımı kolay ve başarılı bir modelleme aracıdır. Daha Detaylı bilgi ve karşılatırma için Yazımın sonundaki tabloyu inceyebilirsiniz.

Genel bakış ve BIM modelinde uyumu için sizlere bir iki videoyu aşağıda paylaşıyorum.

Sizin için Hangisi Doğru Formit 360, aşağıdaki tablodan bakabilirsiniz.

Daha Detaylı bilgi için => Buradan.

01.PNG

NOT: yukarıdaki veriler Autodesk'in Resmi kanalı ve websitesinden alınmıştır.

Teşekkürler.

Yazar: Ceyhun HÜRCAN

ceyhunhurcan@gmail.com

medium.png

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ( "ACCEPT AS SOLUTION" ) seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" (KUDO) ile ödüllendirin.

Ceyhun HÜRCAN
BIM MEP Consultant
http://ceyhunhurcan.com
Facebook | Twitter | Linkedin

Etiketler (8)
2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
Anonymous
cevap verdi: ceyhunhurcan

''the daylight saving time setting on your computer is wrong '' hatası veriyor.Ne yapmalıyım?

Mesaj 3 / 3
ceyhunhurcan
cevap verdi: Anonymous

Merhaba @Anonymous   

bir blog da aynı hata ile ilgili bilgiyi aşağıda bulabilirsin.

saat ayarlarınız ile alakalı olarak,

**aynı sorunu bende yaşıyorum.saat dilimi ile ilgili.saatleri geri almamız gerekir de bu yıl yaz saati uygulamasına devam ettiğimiz ve kış saati uygulamasına geçmediğimiz için saatleri geri almadık.benim sorunum bundan sonra başladı.önerilen çözümü denedim.ancak sorunu çözmedi..bilgisayar sistem saatini geri alırsam sorun olmuyor.ama bu seferde diğer uygulamalarda ve oluşan dosyalarda sıkıntı çıkıyor..**

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ( "ACCEPT AS SOLUTION" ) seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" (KUDO) ile ödüllendirin.

Ceyhun HÜRCAN
BIM MEP Consultant
http://ceyhunhurcan.com
Facebook | Twitter | Linkedin

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report