Product Design & Manufacturing – Українською
Дана гілка форуму є основною для теми дизайну виробів та їх виробництва. В ній пропонуємо обговорювати застосування програмних продуктів, що входять до Autodesk Product Design & Manufacturing Collection, як Inventor, Vault, Fusion (раніше відомий як Fusion 360), так і дотичні до них, як PowerMill, Netfabb, Moldflow та інші. Діліться знаннями, запитуйте й отримуйте відповіді, та читайте найпопулярніші теми по цим програмним продуктам.
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 

розгортка 3д ескізу в Inventor

8 REPLIES 8
SOLVED
Reply
Message 1 of 9
box3005
496 Views, 8 Replies

розгортка 3д ескізу в Inventor

Доброго дня, дайте, будь ласка пораду. Потрібно експортувати розгорнутий контур моделі у векторному вигляді. Якщо я правильно розумію, потрібно з ребер моделі зробити проекцію 3д ескізу. Питання, як цей ескіз потім розгорнути на площину? Відразу скажу, що використовувати інструменти листового металу для розгортки не вийшло. Поверхня, з якої видавлювалася форма, будувалася по сплайнах . Дякую

02.jpg

8 REPLIES 8
Message 2 of 9
Andrii_Humeniuk
in reply to: box3005

Вітаю @box3005 !

Серед функціонал немає нічого щоб створювало розгортку 3D ескізу. Тому рекомендую спробувати побудувати модель за моїм прикладом (прикладаю фото та файл деталі).

Якщо я правильно зрозумів вас, ви маєте профіль ваших окулярів. Все, що залишається, це створити криву площину, з якої ви вирізаєте зайві фігури, щоб отримати форму ваших окулярів. Далі все просто. Потрібно за допомогою функції Thicken/Offset отримати об'єм вашого окуляра. Таке тіло можна легко розгорнути у Sheet Metal.

Пояснення так собі, але в браузері деталі все буде зрозуміло.

Glass.png

Andrii Humeniuk - CAD Coordinator, Autodesk Certified Instructor

LinkedIn | My free Inventor Addin | My Repositories

Did you find this reply helpful ? If so please use the Accept as Solution/Like.

EESignature

Message 3 of 9
box3005
in reply to: Andrii_Humeniuk

Дякую, Андрій, за відповідь. Нажаль не має можливості відкрити файл, у мне версія 2023року. Але я вже спробував розгорнути у Sheet Metal, у мене не вийшло, прикріплюю файл..

Message 4 of 9
Andrii_Humeniuk
in reply to: box3005

Ухх, трішки мене схопила параноя, але я зрозумів, чому у мене все працювало, а у вашій моделі чомусь не хотіло робити Sheet Metal. У Inventor бувають глюки, тому все, що вам потрібно зробити це: 

- Перевисти деталь у звичайну деталь (тобто тицнуть по "Convert to Standard Part");

- Потім перевести її назад у листову деталь (тицнуть "Convert to Sheet Metal").

 

Andrii Humeniuk - CAD Coordinator, Autodesk Certified Instructor

LinkedIn | My free Inventor Addin | My Repositories

Did you find this reply helpful ? If so please use the Accept as Solution/Like.

EESignature

Message 5 of 9
box3005
in reply to: Andrii_Humeniuk

Андрій, все одно не працює. Якщо не складно, покажіть, будь ласка, на моїй моделі, тільки збережіть у версії не вище 2023 року. Буду дуже вдячний.

Message 6 of 9
Andrii_Humeniuk
in reply to: box3005

У вкладенні Ваш файл з коректною конвертацією у Sheet Metal.

FlatGlass.png

Andrii Humeniuk - CAD Coordinator, Autodesk Certified Instructor

LinkedIn | My free Inventor Addin | My Repositories

Did you find this reply helpful ? If so please use the Accept as Solution/Like.

EESignature

Message 7 of 9
box3005
in reply to: Andrii_Humeniuk

Дуже дякую, Андрій. Але не можу зрозуміти, чому у мене не працює..

Message 8 of 9
Andrii_Humeniuk
in reply to: box3005

Це може бути пов'язано з відсутністю оновлень. Я використовую версію 2023.4, спробуйте встановити нові онолення, якщо це можливо.

Andrii Humeniuk - CAD Coordinator, Autodesk Certified Instructor

LinkedIn | My free Inventor Addin | My Repositories

Did you find this reply helpful ? If so please use the Accept as Solution/Like.

EESignature

Message 9 of 9
box3005
in reply to: box3005

Дуже дякую

Can't find what you're looking for? Ask the community or share your knowledge.

Post to forums