Підписка, встановлення та ліцензування – Українською
Замало придбати підписку, адже треба ще правильно встановити та налаштувати програмний продукт для подальшої плідної роботи з ним. Тому у цьому розділі ви знайдете відповіді на питання про підписки на програмні продукти і сервіси Autodesk, та вирішите питання щодо ліцензування і його встановлення
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 

У мене виникла помилка при отриманні студентської ліцензії

5 REPLIES 5
SOLVED
Reply
Message 1 of 6
klimchukay
1225 Views, 5 Replies

У мене виникла помилка при отриманні студентської ліцензії

Привіт, у мене виникла помилка під час отримання студентської ліцензії. Я отримав повідомлення з підтвердженням, але все ще не можу завантажити програму. Писала в службу підтримки, щоб мені допомогли, але все було марно.
Як мені зв’язатися з людиною, яка дійсно мені допомагає?
Що мені потрібно зробити?
 
5 REPLIES 5
Message 2 of 6
LeoWarren-EDU
in reply to: klimchukay

Hi @klimchukay,

Export Screening is a legally required process Autodesk has to complete for each user. For education users this should be completed within 24-48 hours, should the message not disappear within that time, please contact education support.

 

Повідомлення відредаговано і текст перекладено @DmytroMukhin

Експортна перевірка — це процес, який, згідно з законодавством, вимагається Autodesk для кожного користувача. Для користувачів освіти це має бути завершено протягом 24-48 годин. Якщо повідомлення не зникне протягом цього часу, зверніться до служби підтримки освіти.

Please 'Like' posts that are helpful. If a post answers your question then feel free to click the 'Mark as Solution'

Leo Warren
Community Manager - Students & Educators
Are you a student? Come join our Student & Educator Community! | Education Knowledge Base | Rules and Etiquette

Message 3 of 6

Вітаємо на форумі.

На жаль,  як показує досвід,  ця перевірка може тривати 2-4 тижня.

Якщо програма потрібна терміново,  Ви можете звернутись до свого викладача (він може надати тимчасову ліцензію, якщо вже зареєстрований на освітньому сайті Autodesk) або завантажити 30-денну ознайомчу версію.

Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts! | Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" цім повідомленням!
Have your question been answered successfully? Click "ACCEPT SOLUTION" button. | На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку "ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ"

Олександр Черніков / Alexander Chernikov

EESignature

Facebook | LinkedIn

.


Message 4 of 6
DmytroMukhin
in reply to: klimchukay

Вітаю!

Разом з Анатолієм ми заготували от такий пост щодо експортного контролю для освітніх підписок Autodesk: https://forums.autodesk.com/t5/pidpiska-vstanovlennya-ta/eksportniy-kontrol-dlya-osvitnih-pidpisok-a...

Яещо зробите кроки, що там рекомендовано, то питання скорше за все вирішиться. Звісно, поради від Олександра вище теж дієві.

Якщо не віршиться, то пишіть тут, що не виходить.

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 5 of 6
DmytroMukhin
in reply to: klimchukay

А ще рекомендую прикріпляти скріншоти не файлом, а інструментом для зображень, адже так переглядати їх буде зручніше:

DmytroMukhin_0-1687158001550.png

 

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 6 of 6
DmytroMukhin
in reply to: klimchukay

Я так розумію, що питання вже вирішено. Частіше за все, якщо додаткових питань та реакції від автора питання немає, то питання вже не актуальне (вирішено), вірно? 🙂 

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager

Can't find what you're looking for? Ask the community or share your knowledge.

Post to forums