Inventor – Türkçe
Autodesk Inventor Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Inventor konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Autodeks API

3 YANIT 3
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 4
a.sevik
576 Görüntüleme, 3 Yanıt

Autodeks API

Merhaba

aşağıdaki linkte bir firmanın Modelle ilişkilendirdiği ve configurator olarak çalışan bir uygulaması var. Buna web üstünde yayınladığı bir broşürde verdiği linke ulaşabiliyorsunuz.

Configurator 

Linki açınca görebileceğiniz gibi bir garaj kapısını yandaki seçenekleri değiştrerek görsel olarak oluşturabiliyorunuz. Ölçüler, pencere eklemesi vs. gibi.
bununla ilgili olarak bizde kendi ürünlerimizde bunu yapabilirmiyiz düşündük. Şirketim garaj kapıları imalatçısıdır. ve araştırdığımz kadarı ile Autodesk API diye bir uygulama yada buna benzer birşeyle yapılabiliyormuş.

Bunun hakkında bilgi almak isteriz.

Etiketler (2)
Etiketler (2)
3 YANIT 3
Mesaj 2 / 4
KKizildemir
cevap verdi: a.sevik

Selamlar @a.sevik,

Öncelikle böyle bir konuyu bu platforma taşıdığın için teşekkürler.

Bu ve benzeri konfigüratörleri Autodesk Platform Services kullanarak oluşturabilirsiniz. Autodesk Inventor üzerinde çalışan dizay otomasyonu uygulamalarınızı Design Automation API kullanarak web üzerinde çalıştırabilir, sonuçları da Viewer API kullanarak görüntületebilirsiniz. Linkte detaylıca hem eğitim hem de örnekler mevcuttur.

28-29 Mayıs tarihlerinde Münih'te Autodesk DevCon gerçekleşecek. Katılmanızı tavsiye ederim.

Biz firma olarak bu tür konfigüratörler üretme üzerinde uzmanlaştık ve Autopdesk Platform Services Authorised Systems Integrator ve Autodesk Authorised Developer ünvanlarına sahibiz. İletmiş olayım. Daha fazla bilgi istersen de özelden yazabilirsin.

İyi çalışmalar dilerim.

Signature

website
emailskypelinkedinyoutubeemail
Mesaj 3 / 4
a.sevik

özelden mesaj attım.

Mesaj 4 / 4
KKizildemir

Eğer ki soruna çözüm olduysa işsretlersen sevinirim.

Signature

website
emailskypelinkedinyoutubeemail

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report