Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion Electronics | Arduino Import etmek

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
Pshenista
650 Görüntüleme, 2 Yanıt

Fusion Electronics | Arduino Import etmek

• Merhaba arkadaşlar, bildiğimiz gibi Fusion'da elektronik üzerine çalışabiliyoruz.Geçen hafta üniversitede bir Rocket takımı oluşturduk ve Arduino-Micro chipler vb. İle çalışmak istiyoruz.
  • Fusion 360 Youtube kanalında Fusion electronics ile ilgili canlı yayınlar izledim, kütüphaneden parça vs. aktarabiliyoruz ama ARDUİNOyu bulamadım.
  • Yani sorum şu: Arduino'yu bir kütüphaneden ithal edebilir miyiz yoksa F360ın içinde baştan bir arduino mu yapmalıyız, bu şansımız var mı?
  • Evet Fusion için Arduinonun 3d modelleri var ama bunlar sadece 3d model mi yoksa elektronik gibi mi çalışıyorlar? Emin değilim, henüz denemedim.
Etiketler (3)
Etiketler (3)
2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
Hasan-ER
cevap verdi: Pshenista

Merhabalar , Bu konuda sizlere fikir verebileceğini düşündüğüm linki yaplaşmak istedim. 

Link : https://forums.autodesk.com/t5/eagle-forum/syncing-the-arduino-uno-board-to-fusion-360-but-no-3d-mod... 

Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlarım cevap verinceye kadar sizlere fikir verebilir diye düşündüm. Arduino modelini Eagle'a aktarıp Fusion ile senkronize etme gibi bir yöntem izlenebilir .

Saygılarımla,

Hasan ER

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ile ödüllendirin.
Mesaj 3 / 3
Anonymous
cevap verdi: Hasan-ER

bunun için aslında hazır modeller var

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report