Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360: Örnek Çizimler ile Surface Modelleme Webinarı

1 YANIT 1
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
Olcay.Kuk
1077 Görüntüleme, 1 Yanıt

Fusion 360: Örnek Çizimler ile Surface Modelleme Webinarı

Fusion360webinar--19temmuz.png

Autodesk Türkiye Topluluğu olarak düzenleyeceğimiz "Fusion 360: Örnek Çizimler ile Surface Modelleme” webinarımız, 19 Temmuz Çarşamba 20:30'da Hasan Er'in sunumuyla gerçekleşecektir.

Kayıt olmak için tıklayın 

OlcayKuk_0-1687776361406.jpeg

HASAN ER

Autodesk Expert Elite

Prota Altar firmasında, Teknik Müdür olarak çalışmaktadır. Bilgisayar destekli çizim, tasarım ve üretim sürecini kapsayan, birbiriyle örtüşen CAD/CAM/CAE/3DP yazılımlarının satış sonrası teknik destek ve eğitim hizmetlerini verip, Mekanik Tasarım ve İmalat üzerine çalışmalar gerçekleştirmektedir. Autodesk Expert Elite , Inventor ve AutoCAD Certified Professional ünvanlarına sahiptir. Autodesk Türkiye Kullanıcı Topluluğunda gönüllü olarak görev alıp bilgi ve deneyimlerini , makaleler, webinarlar ve eğitim videoları şeklinde paylaşmaktadır.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Etiketler (1)
1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
Olcay.Kuk
cevap verdi: Olcay.Kuk

@Hasan-ER 'ın sunumuyla gerçekleştirdiğimiz webinarımızı izleyebilirsiniz.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report