3ds Max & Maya - Türkçe
Autodesk 3Ds Max ve Maya Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler 3Ds Max ve Maya konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Maya bilgisayardan temiz kaldırma nasıl yapılır?

3 YANIT 3
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 4
gulsen.karaca
507 Görüntüleme, 3 Yanıt

Maya bilgisayardan temiz kaldırma nasıl yapılır?

Konu acmistim aniden kapanma sorunum icin ve bana öneri olarak mayayi silip tekrar indirmemi soylediler. Nasl yapacagimi bilmiyorum, ayarlarimi nasi yedekleyecegim, sorunsuz bir sekilde nasil silebilirim? Windows 11 kullaniyorum. Maya 2023

Etiketler (1)
Etiketler (1)
3 YANIT 3
Mesaj 2 / 4

Merhaba @gulsen.karaca 

Denetim Masası/ Programlar & Program Kaldır / Listede Programı seçtikten sonra kaldır demeniz gerekir.

Bu işlemden sonra İsterseniz Belgelerim de ve program files klasöründe maya ile ilgili kalan dosya varsa silebilirsiniz.

Gürkan YAZICI
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi Beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldınız mı? Aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayın.

3D Artist

Mesaj 3 / 4

Merhaba @gulsen.karaca 

@GurkanYAZICI'ya ek olarak aşağıdaki linkten de temiz kaldırma için yönergeleri takip edebilirsiniz

https://knowledge.autodesk.com/support/autocad/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/Clean-...

İyi çalışmalar

Mehmet Akif TOPLU
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi Beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldınız mı? Aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayın.

EESignature

Mesaj 4 / 4
Olcay.Kuk
cevap verdi: gulsen.karaca

Merhaba @gulsen.karaca 

Probleminizle ilgili @mehmetakiftoplu ve @GurkanYAZICI  tarafından çözüm önerileri paylaşıldı. Eğer çözüm olduysa doğru yanıtı "ÇÖZÜMÜ KABUL ET" olarak işaretlemenizi rica ederiz. Diğer topluluk kullanıcıları da bu doğrultuda doğru yanıtı öğrenmiş olur ve fayda sağlanmış olunur.

Eğer sorununuz devam ediyorsa, lütfen son durumla ilgili güncel durumunuzu paylaşmanızı rica ederiz. Alternatif çözüm önerileri ve daha detaylı bilgilendirici yanıtlar almanız mümkün olur.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report