3ds Max & Maya - Türkçe
Autodesk 3Ds Max ve Maya Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler 3Ds Max ve Maya konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

3ds Max VRay Sorunu

6 YANIT 6
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 7
dogukanntemel
487 Görüntüleme, 6 Yanıt

3ds Max VRay Sorunu

3ds Max'de Vray ile render almaya çalışıyorum. Günlerdir herhangi bir problem olmadan render alıyordum. Fakat dünden beri render başlattığımda ekteki görselde olduğu gibi bir noktaya kadar doluyor ve orda kalıyor. O noktadan sonra bilgisayar da donuyor ve herhangi bir işlem yapamıyorum. Bu problemin kaynağı nedir, yardımcı olabilir misiniz?

Etiketler (3)
6 YANIT 6
Mesaj 2 / 7

Merhaba @dogukanntemel 

Ekran kartınızı mı güncellediniz? Genel sorun var.

V-ray güncellemesi yapabilirsiniz bazı arkadaşlar bu şekilde denedi ve çözüldü. Frame Buffer penceresinden yapabilirsiniz. 

Gürkan YAZICI
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi Beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldınız mı? Aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayın.

3D Artist

Mesaj 3 / 7

V-ray güncellemesini mi frame buffer sekmesinden yapacağım? Nasıl yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz?

Mesaj 4 / 7

Ekte işaretlediğim yerden indirebilirsiniz

Gürkan YAZICI
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldınız mı? Aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayın.

3D Artist

Mesaj 5 / 7

İşaretlediğiniz ekran görüntüsünde nereyi kastettiğinizi çözemedim. Ekte Frame Buffer penceremi paylaştım.

Mesaj 6 / 7

Görselde paylaştığım gibi New Version yazmalı yazmıyorsa yeni sürüm indirerek kurabilirsiniz.

Gürkan YAZICI

3D Artist

Mesaj 7 / 7
Olcay.Kuk
cevap verdi: dogukanntemel

Merhaba @dogukanntemel 

Probleminizle ilgili @GurkanYAZICI tarafından çözüm önerisi paylaşıldı. Eğer çözüm olduysa doğru yanıtı "ÇÖZÜMÜ KABUL ET" olarak işaretlemenizi rica ederiz. Eğer sorununuz devam ediyorsa, lütfen son durumla ilgili güncel durumunuzu paylaşmanızı rica ederiz.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report