3ds Max & Maya - Türkçe
Autodesk 3Ds Max ve Maya Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler 3Ds Max ve Maya konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

3ds max dosyalarım eski versiyonda açılıyor.

3 YANIT 3
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 4
emretopuz9
557 Görüntüleme, 3 Yanıt

3ds max dosyalarım eski versiyonda açılıyor.

Merhaba,

Bilgisayarımda 3ds Max'in 2022 ve 2023 versiyonları yüklü. Önce 2023 versiyonunu yüklemiştim. 2022 versiyonunu yükledikten sonra max uzantılı dosyalarımı 2023 versiyonunun içindeki file>open kısmı haricinde hiçbir şekilde açamıyorum. Sadece 2022 versiyonuyla açabiliyorum. Birlikte aç ile deniyorum, 2023 versiyonunu seçiyorum fakat seçenek olarak eklenmiyor. Özellikler kısmından varsayılan uygulamayı değiştirmeye çalışıyorum fakat yine aynı sıkıntıyla karşılaşıyorum ve 2023 versiyonunu bir seçenek olarak tanımlayamıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Şimdiden teşekkürler.

Etiketler (5)
Etiketler (1)
3 YANIT 3
Mesaj 2 / 4
izzetalsan
cevap verdi: emretopuz9

Merhaba bu video daki gibi default versiyonunuzu regedit yani kayıt defterinden değişitirip deneyebilir misiniz ?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=73&v=GHs-A1mVwPo&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fwww...

İzzet ALŞAN
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? Bu gönderiyi beğenmekten çekinmeyin.
Sorunuz başarıyla yanıtlandı mı ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayın.

EESignature

Free 3D Model
3D Eğitim
PBR Textures from Texturebox.com
Free PBR Textures
Free Textures
In this video tutorial, we are going to learn how to change the default version of 3dsmax that opens when we double click a ".max" file in Windows Explorer using the windows registry editor. Registry - HKEY_CLASSES_ROOT\3dsmax\Shell\Open\Command Default entry Value - "C:\Program Files\Autodesk\3ds
Mesaj 3 / 4
emretopuz9
cevap verdi: izzetalsan

Çok teşekkür ederim. Sorunumu gönderdiğiniz linkteki videodaki yönlendirmeleri uygulayarak çözdüm.

Mesaj 4 / 4
izzetalsan
cevap verdi: emretopuz9

Rica ederim. Çözdüğünüze sevindim.

İzzet ALŞAN
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? Bu gönderiyi beğenmekten çekinmeyin.
Sorunuz başarıyla yanıtlandı mı ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayın.

EESignature

Free 3D Model
3D Eğitim
PBR Textures from Texturebox.com
Free PBR Textures
Free Textures

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report