Revit & Construction Cloud - Tüm Ürünler - Türkçe
Tüm Revit ve Construction Cloud ürünleri forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Revit ve Construction Cloud ürünleri konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

hazır material çağırma

6 YANIT 6
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 7
by.kaya
623 Görüntüleme, 6 Yanıt

hazır material çağırma

revitte hazır indirdiğimiz materialleri nasıl projeye çağırabiliriz. texture değil hazır olarak bimobject sitesinden indirdik.  yada bu doğru çalışmıyorsa kaplama konusunda nasıl daha rahat olur ne önerirsiniz.

6 YANIT 6
Mesaj 2 / 7
adnan.onca
cevap verdi: by.kaya

Reviti kurduğunuzda hazır Autodesk Malzeme listesi yüklü geliyor. Buradan işinize yarayan malzemeyi seçebilirsiniz. Özel bir malzeme kullanmak isterseniz yapımı için internette videolar var bunları inceleyebilrisiniz. Saygılar, iyi çalışmalar dilerim. 

Mesaj 3 / 7
by.kaya
cevap verdi: adnan.onca

hazır gelen malzemeler dışında kendim basit malzemeleri yapıyorum. birde bimobject gibi sitelerden indirdiğimiz hazır malzemeler var onları nasıl projeye çağırıyoruz ve kullanıyoruz ?

Mesaj 4 / 7
nkranders

element in üzerinde properties menüsünde EDIT e tıklayıp,materials a penceresini açın. Bu pencerede sol alt köşede klasör ikonu var. Oraya tıklayıp open material library yi seçin. Ve download ettiğiniz  .adsklip material dosyasını açın.

Aşağıda resim attım. İnceleyebilirsiniz.

Mesaj 5 / 7
by.kaya

Cok sagolun oldu tesekkurler arkadaslar
Mesaj 6 / 7
by.kaya

bu seferde render da atadığım materyaller beyaz görünüyor sadece neden acaba ? image sarı uyarı işareti ile bozuk görünüyor

Mesaj 7 / 7
nkranders

Materials penceresinde graphics segmesi var orada use as render appearance daki check i kaldırıp deneyebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report