Revit & Construction Cloud - Tüm Ürünler - Türkçe
Tüm Revit ve Construction Cloud ürünleri forumlarına hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Revit ve Construction Cloud ürünleri konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Revit Sertifikasyonu ile Kariyerinize Yön Verin

4 YANIT 4
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 5
Olcay.Kuk
9018 Görüntüleme, 4 Yanıt

Revit Sertifikasyonu ile Kariyerinize Yön Verin

autodesk-aec-banner-v3.jpg 

Autodesk sertifikasyonlarına sahip olarak kariyerinizde rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz. Uzmanlığınızı Autodesk sertifikasyonu ile belgeleyin, kariyerinize şimdi yön verin. Autodesk Revit Architecture, Revit MEP Electrical and Mechanical ve Revit Structure ürünleriyle ilgili uluslararası geçerliliği olan Autodesk Certified Professional (ACP) ve Autodesk Certified User (ACU) sertifikalarına sahip olmak için bir Autodesk Yetkili Eğitim ve Sertifikasyon Merkeziyle iletişimi geçebilirsiniz.

Yetkili Eğitim ve Sertifikasyon Merkeziyle iletişime geçmenizin ardından, online olarak katılım göstereceğiniz sınav için bir randevu alabilirsiniz. Sınav gününe kadar hazırlıklarını tamamlayıp çoktan seçmeli ve uygulamalı olarak rastgele sizlere sorulacak sorulara vereceğiniz doğru yanıtların ardından uluslararası geçerliliği olan Autodesk sertifikasına sahip uzman ünvanına ve aşağıdaki rozetleri tüm mecralarda kullanma hakkına sahip olabilirsiniz.

autodesk-architecture-large.jpgAutodesk-Revit-Architecture-Certificate-Sample.jpg

badge-acp-revit.pngbadge-acu-revit.png

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

4 YANIT 4
Mesaj 2 / 5
kemalunsal
cevap verdi: Olcay.Kuk

Autodesk yetkili eğitim merkezlerine nasıl ulaşabiliriz?

Mesaj 3 / 5
Olcay.Kuk
cevap verdi: kemalunsal

Autodesk Yetkili Eğitim ve Sertifikasyon Merkezleri için http://www.autodesk.com.tr/training-and-certification/authorised-training-centres

ACP ve ACU Sınavlarıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için http://www.certiport.com/Portal/desktopdefault.aspx?tabid=778&roleid=101 ve http://www.certiport.com/Portal/desktopdefault.aspx?tabid=667&roleid=101 adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Mesaj 4 / 5

Merhaba,

Revit Elektrik egtim seti nerden bulabilirim.Spesifik konularda takildigim oluyor.Örneğın komplike aydınlatma-power projesınde ılgılı panonun yukleme cetvelıne müdahale etmede sorun yasadıgım noktalar oluyor.Lınye numaralarını sıralı vermek ısterken arıtmetık sırayı bozan durumlar oluyor.Boyle bır durumda ılgılı panele mudahale ederken bayağı ugrastırıyor.Bu vb konularda takılmamak adına ayrıntılı bır egtım setı gerekıyor acıkcası.Yarımlarını esırgemeyen herkese sımdıden cok tesekkurler.

Mesaj 5 / 5

Merhaba bende kendi kandime öğreniyorum panel kısmın da linye sıralaması değiştirilebiliyor, bununla alakı nasıl bir sıkıntı yaşadınız.  Bildiğim kadarıyla numarısının değişmesini istemediğiniz linyeleri kilitleme özelliği var. Ben 2019 versiyon kullanıyorum versiyonla alakalı mı acaba.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report