Підписка, встановлення та ліцензування – Українською
Замало придбати підписку, адже треба ще правильно встановити та налаштувати програмний продукт для подальшої плідної роботи з ним. Тому у цьому розділі ви знайдете відповіді на питання про підписки на програмні продукти і сервіси Autodesk, та вирішите питання щодо ліцензування і його встановлення
cancel
Showing results for 
Show  only  | Search instead for 
Did you mean: 

Як купити Autodesk Fusion for startups в Україні?

6 REPLIES 6
SOLVED
Reply
Message 1 of 7
antonvafsp
841 Views, 6 Replies

Як купити Autodesk Fusion for startups в Україні?

Згідно нових умов, Autodesk Fusion for startups тепер коштує $150 на 3 роки.

https://www.autodesk.com/products/fusion-360/startups

Як його купити? Інформацію на сайтах реселлерів не знайшов 

До того користувався їм 2 роки безкоштовно, але в цьому році мені її не подовжили, хоча я подавав заявку тоді, коли він був ще безкоштовним.

 

photo_2023-12-16_20-22-08.jpg

6 REPLIES 6
Message 2 of 7
DmytroMukhin
in reply to: antonvafsp

Вітаю!

Якось випала ця тема з мого поля зору. Питання не просте і все ж актуальне для певної кількості користувачів. На сайтах реселлерів якась інформація теоретично могла б бути, якщо б на це вказували підказки на сайті про дану стартам підписку. Я ж таких посилань там не помітив.

Зробив запит колегам, але маю попередити, що через Різдвяні та Новорічні свята швидкої відповіді чекати не варто. Та і з мого досвіду щодо інших подібних речей, то все може бути на порядок складніше, ніж здається на перший погляд. Буду тримати в курсі щодо інформації, котру отримаю від колег із відповідної команди. 

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 3 of 7
antonvafsp
in reply to: antonvafsp

Як прикро(((( Чому так, чому саме зараз???

Thank you for choosing Autodesk Fusion for startups. Effective November 14, 2023, we are changing the eligibility criteria for the startup program. As a result, Autodesk Fusion for startups will no longer be offered in certain countries, including yours.  

When your current free offering period ends, please reach out to your local reseller or sales representative to discuss your Autodesk Fusion subscription options.  

We appreciate your loyalty and look forward to helping to improve your processes and grow your business, as together, we push the boundaries of what it means to design and make. 

Thanks again for choosing Autodesk Fusion.

Message 4 of 7
DmytroMukhin
in reply to: antonvafsp

Вітаю. 

Так, мені теж колиги надали інформацію щодо цього. Із ключового, то у Вас є відповідь. 

Та із додаткового можу описати, що на сторінці про стартап підписку є інформація про те, що Autodesk попереджає, що має право без попереджень та інформаування змінюувати умови саме на стартап підписку. Але при тому є додаткова інформація, що ті, у кого вже є поточна підписка для стартапів ще можуть користуватись нею до завершення, що Вам і повідомили. 

На жаль, підписка для стартапів по відповідним цінам можлива лише в тих країнах, де є присутній Autodesk App Store, в перелік яких Україна не входить. "Обходити" систему не рекомендую з кільках причин: 

1. Всі стартапи мають якусь юридичну адресу, і, якщо дана країна не знаходиться в списку, то відповідь буде відповідною до тої, що є у повідомленні вище.

2. Ми і так відносимось до країн, що не є ключовим пріоритетом щодо бізнес складової (саме як один із ключових ринків), але це не відміняє того, що нас підтримують іншими способами та допомагають. Тому краще покращувати нашу репутацію, а не погіршувати. 

Тому закликаю показувати рівень, на скільки у нас потужні користувачі, а не навпаки. 

Також зазначу, що є безкоштовна Персональна підписка (не для комерційних цілей), а ще час від часу Autodesk проводить промо-акції із різним рівнем знижок, від 25% та інколи до 50% на нові підписки Fusion 360. Про знижки я публікую інформацію тут (рекомендую увімкнути повідомлення на тему, щоб не пропускати повідомлення). 

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 5 of 7
antonvafsp
in reply to: DmytroMukhin

Це все зрозуміло. Як і відношення до нас, як до країни третього світу. Май же звикли до цього. Усі дуже жадають високого рівня продажів в країні, при цьому не надоючі майже ніякого сервісу (навіть гілка на форумі тільки з'явилося, не кажучи про наявність магазину). Та все інше.
Для мене зараз є більш актуальне накопичити грошей, щоб зібрати комп, на якому fusion 360 буде нормально працювати, ось так ми тут живемо.))) Або простіше піти на іншій софт, який достатньо для моїх вимог- це ще одне питання.
Алеж це все рівно досіть не логичный крок - робити такі зміни до країни, у якій зараз війна. Дуже дивно.
Message 6 of 7
DmytroMukhin
in reply to: antonvafsp

Зараз в наших руках показати, що ми не країна третього світу. Бо якщо ми не будемо показувати результатами, то ніякі компанії не будуть звертати увагу на Україну. Треба розривати замкнуте коло і показувати наш рівень, а не вимагати в форматі "нам всі все винні" (це не про конкретний випадок, а взагалі). Ключове – показувати результати роботи, що саме і якого рівня проекти є у нас в країні. Звісно, це не про виключно форум, а більше про великий бізнес, котрий над цим працює. Але платформа Спільноти одне із таких місць, де ми можемо демонструвати свою зацікавленість в рішеннях. 

 

Якщо простими словами, то треба не просто щось робити в програмних продуктах компанії Autodesk, а й показувати це світові, що у нас є круті проєкти різних масштабів, в числі котрих і світового рівня.

 

Про підхід, то компанія Autodesk робить чимало для підтримки україномовних користувачів, але для деяких речей вона не може в силу тих чи інших причин робити виключення, як би нам тут цього не хотілось. 

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager
Message 7 of 7
DmytroMukhin
in reply to: antonvafsp

Думаю, що на даний момент дане питання має відповідь. Прошу відзначити відповідний пост/пости як рішення, адже це допоможе знаходити її іншим користувачам. 

P.S. Ваш пост теж цілком може бути рішенням. 

Відповідь корисна? Клікніть на "ВПОДОБАЙКУ" повідомленню! | Do you find the posts helpful? "LIKE" these posts!
На ваше запитання відповіли? Натисніть кнопку 'ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ' | Have your question been answered successfully? Click 'ACCEPT SOLUTION' button.

Дмитро Мухін | Dmytro Mukhin Facebook | Instagram | InventorInUa




Менеджер спільноти Autodesk | Autodesk Community Manager

Can't find what you're looking for? Ask the community or share your knowledge.

Post to forums