Topluluk
Abonelikler, Kurulum & Lisanslama - Türkçe
Autodesk Abonelikler, Kurulum ve Lisanslama Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Abonelikler, Kurulum ve Lisanslama konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Autodesk Yetkili Eğitim ve Sertifikasyon Merkezleri

1 YANIT 1
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
Olcay.Kuk
775 Görüntüleme, 1 Yanıt

Autodesk Yetkili Eğitim ve Sertifikasyon Merkezleri

Bilgi dağarcığınızı ihtiyacınız olan bir alanda ve Autodesk Yetkili Eğitim Merkezleri'nden (ATC) birinde geliştirerek, yazılım yatırımınızdan en iyi faydayı daha hızlı sağlayın.

Temel Kazançlar

• Rekabet gücünüzü arttırın
  • En güncel üretkenlik özelliklerini keşfedin
  • En iyi uygulamaları öğrenin
  • Autodesk yazılımınızdan en çok faydayı sağlayacak becerileri geliştirin
  • Sertifika Sınavlarına hazırlanın

Bir Yetkili Autodesk Eğitim Merkezinde şunları yapabilirsiniz:

• Üstün kaliteli tesislerde üstün nitelikli eğitmenlerden ders alın
  • Önerilen Autodesk içeriğini edinin: Autodesk Resmi Eğitim Rehberleri (kurs kitapları)
  • Gerçek durum uygulamalarını vurgulayan örnek projelerle ve alıştırmalarla uygulamalı eğitim alın.
  • İhtiyaçlarınızı karşılamak için en uygun beceri seviyesinde bir kurs seçin
  • Uygun olan bir zamanda bir araya gelin veya özel ve yerinde bir eğitim için kaydolun
  • Mesleğinizde tanınan, değerli bir tamamlama sertifikası elde edin
  • ATC test merkezlerinde bir sertifikasyon sınavına girip ürün bilgilerinizi onaylatarak target=_blanktarget=_blankAutodesk Onaylıolun.

Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi (ATC®) ağı sayesinde Autodesk® yazılım ürünleriyle daha hızlı, daha kurnaz ve daha iyi performans göstereceksiniz. Yazılımlarımız üzerine birçok kurum eğitim sunmasına rağmen, ATC olarak tanınan eğitim kurumları ve özel eğitim sağlayıcıları Autodesk’in titiz mükemmellik standartlarına uyabilmiştir.

Autodesk Yetkili Eğitim ve Sertifikasyon Merkezlerimize http://www.autodesk.com.tr/training-and-certification/authorised-training-centres adresinden ulaşabilirsiniz.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Etiketler (1)
1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
mustafademir
cevap verdi: Olcay.Kuk

Teşekkürler.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report