Inventor – Türkçe
Autodesk Inventor Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Inventor konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Windows 10'da inventor 2013, başlık çubuğunun görünüklük problemi

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
dokertolga
432 Görüntüleme, 2 Yanıt

Windows 10'da inventor 2013, başlık çubuğunun görünüklük problemi

Merhabalar,

Windows 10'a inventor 2013'ü güncelleme dosyaları ile yükledim, program çalışıyor fakat aşağıdaki görselde de göreceğiniz gibi en üstteki new, open, save butonlarının olduğu çubuk komple görünmez durumda, tuşların olduğu kısımlara işaretçiyi tuttuğunuzda örneğin open, open die belirtiyor basınca da komut çalışıyor fakat görüntüde butonlar yok,

Bu görüntü problemini çözmenin bir yolunu bilen var mı?  

Teşekkürler.

Adsız.png

2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
Gokhan_Kaya
cevap verdi: dokertolga

Merhaba
Bu problem Autocad 2013 te başıma gelmişti. Şu şekilde düzelttim windowsun başlık çubuğu rengini şeffaf degilde solid ve rengi beyaz degilde başka bir renk secerseniz problem çözülebilir. Ekran kartı ile ilgilide olabilir driver'ı güncelleyin eğer dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız performans grafik kartını seçin

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudo") ile ödüllendirin.

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
Autodesk Inventor Certified Professional 2015
LinkedIn

MSI WS 60 i7 Quadro M2000M

Mesaj 3 / 3
dokertolga
cevap verdi: Gokhan_Kaya

Hocam bu geçici çözümü bende buldum da, fakat inventor 2013 de görüntü hafifte olsa gelirken (seçilen renge göre görüntü iyileştirilebiliyor), autocad 2013 de işe yaramadı.

üst çubuğu solid yapma demişsiniz bunu araştıracağım,

Teşekkürler.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report