Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

teknik resim oluşturma

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
suleymanuludag
415 Görüntüleme, 1 Yanıt

teknik resim oluşturma

Merhabalar,mekanik olarak hareket edebilen parçanın farklı yönlerdeki hareket sınır ölçülerini aynı sayfa içinde göstermek istiyorum Fakat tasarım sayfasına dönüp parçayı hareket ettirip aynı sayfaya yerleşim yaparken mevcut çizimle uyumsuzluk var deyip güncelleme izini istiyor ama herhalükarda güncelliyor haliyle ilk yerleşimide güncellemiş oluyor

1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2

Merhaba,

 

Bahsettiğiniz özellik Inventor yazılımında mevcut ancak Fusion 360 için henüz söz konusu değil. Burada Inventor içerisindeki kullanımını görebilirsiniz.

 

Öte yandan tasarımınız çok karmaşık değil ise iki farklı pozisyonu animasyon ortamında iki farklı storyboard'da oluşturup bunları teknik resimde ana görünüşü atarken representations kısmından storyboard 1 ve storyboard 2 olarak seçip üst üste yerleştirirseniz isteğinizi kısmen karşılayacaktır. (Not: Animasyon ortamında montaj ilişkileriniz geçerli olmayacaktır.)

 

Oguzhan_Sezer_1-1692457853352.png Oguzhan_Sezer_0-1692457785936.png

 

Oğuzhan SEZER
Manufacturing Engineer
Technical Support Specialist / Artı & Artı Teknoloji HizmetleriEESignature

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report