Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Şasi kafesi yapamıyorum

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
Anonymous
561 Görüntüleme, 2 Yanıt

Şasi kafesi yapamıyorum

atv için sasi kafesi tasarladım fakat çizgilerde pipe  komutu çalışmıyor. Nasıl yaparım.

atv şasi.png

2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
a.ozkan06
cevap verdi: Anonymous

Görünüşte, görünen Beyaz / Çizgisel Bitiş Noktalarınızdan bazılarının, görünüşte tasarım amaçlı olduğu için Coincident (siyah) olmadığı anlaşılmaktadır. Dosyanızı aktarırsanız yardımcı olabiliriz.

Mesaj 3 / 3
Frkngnl
cevap verdi: Anonymous

Merhabalar, Görseldeki gibi 3 Boyutlu lineların birleşmesiyle oluşan sketchinizi "Create" Menüsü altındaki pipe komutu ile bir kerede birleştirmeniz mümkün değil, farklı düzlemde oluşturulmuş her line için pipe komutunu tekrar kullanmanız gerekmekte ancak bu da düzgün sonuç vermeyecektir. Benim size tavsiyem, "Create Form" komutu ile Sculp/Freeform Workspaceine geçmeniz ve buradaki pipe komutunu kullanmanız olacaktır.

Sizin için örnek bir kullanım senaryosu oluşturdum.

Adsız_Freeform.png

Tek bir pipe komutu ile oluşturulmuş şasi örneğini burada görebilirsiniz.

Furkan Günal
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayınız, böylece daha sonra bu probleme çözüm arayan kullanıcılar çözüme hızlıca ulaşabilir.

EESignature

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report