Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

samuray kılıç yapımı yardım!

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
styegen
494 Görüntüleme, 1 Yanıt

samuray kılıç yapımı yardım!

merhaba arkadaşlar Fusion 360 ta acemi sayılırım kendimi geliştirmek adına samuray kılıcı yapmaya karar verdim. fakat kılıçtaki geçişler benim için biraz zor oluyor. Kavisli ve düz yüzeylerden oluştuğu için bu kılıcı yapamadım. Bunu yapmak için yardım edebilir misiniz? screencast olabilirse çok iyi olur. kılıç örneği de şu şekilde...

large (4).jpg

1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
Hasan-ER
cevap verdi: styegen

Merhabalar ,

Fusion 360 yazılımı ile böyle bir model gerçekleştirmenizin güzel bir uygulama olacagını düşünmekteyim. Sizlere tavsiyem program içerisinde kullanım kolaylıklarını görmeniz açısından daha temel uygulamalar ile Pratik kazanıp detaylı çalışmalara daha sonar geçmeniz olacaktır.

Paylaşacağım linkte kullanıcı istediğiniz modelin yapım aşamalarını video olarak kaydetmiştir. Umarım işinizi görür. İşlerinizde kolaylık dilerim.

Link : https://youtu.be/aVP_9dERQeI

Saygılarımla,

Hasan ER

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ile ödüllendirin.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report