Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Projeyi doğru düzleme almak için yardım edebilir misiniz?

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
Anonymous
356 Görüntüleme, 1 Yanıt

Projeyi doğru düzleme almak için yardım edebilir misiniz?

Merhaba, bir Ag projesi üzerinde çalışmaya çalışıyorum, projemin ZX düzleminde olması gerekiyor ama farklı bir düzlemde. Bunu düzeltmek için her şeyi denedim. Belki çok basit bir şeydir ama nasıl çözeceğimi bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
Frkngnl
cevap verdi: Anonymous

Bunun için birçok yol var.

Öncelikle, sketchinizi XZ düzlemi yerine örneğin YZ düzlemine çizdiyseniz, sol taraftaki unsur ağacından o sketchi seçip "Redife Sketch Plane" komutu ile istediğiniz düzleme ki burumda XZ düzlemi oluyor, aktarabilirsiniz.

Bir başka seçenek, Align Komutunu kullanmak. Align Komutu ile Body veya componentınızı başka bir düzlem/yüzeye hizalayabilirsiniz.

Eğer birden fazla bodyniz var isa, tüm bodyleri seçtikten sonra klavyede "M" tuşu ile Move komutunu açabilir ve bodylerinizi istediğiniz düzleme taşıyabilirsiniz.

İyi çalışmalar dilerim.

Furkan Günal
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayınız, böylece daha sonra bu probleme çözüm arayan kullanıcılar çözüme hızlıca ulaşabilir.

EESignature

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report