Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Programı açamıyorum ekteki hatayı alıyorum

5 YANIT 5
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 6
yavuz.eltutan
460 Görüntüleme, 5 Yanıt

Programı açamıyorum ekteki hatayı alıyorum

programı açmada ekteki hatayı alıyorum

Etiketler (1)
5 YANIT 5
Mesaj 2 / 6

Diğer sorum Programı silip tekrar aynı e-mail adresi ile yükleyebiliyor muyuz?

Mesaj 3 / 6
Gokhan_Kaya
cevap verdi: yavuz.eltutan

Merhaba

Program açılırken mi bu hatayı vermekte tyoksa program açıldıktan sonramı

diğer sorunuzun cevabı evet aynı mail adresi ile yükleme yapabilirsiniz

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudo") ile ödüllendirin.

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
Autodesk Inventor Certified Professional 2015
LinkedIn

MSI WS 60 i7 Quadro M2000M

Mesaj 4 / 6
Hasan-ER

Merhabalar,

Arkadaşımızın cevabına ek olarak aşağıdaki işlem adımlarını da inceleyebilirsiniz.

Nedenleri: Grafik sürücülerinden birinde bir sorun var.Nedenleri: Grafik sürücülerinden birinde bir sorun var.

Çözüm:
Fusion 360'ı başarıyla kullanmak için aşağıdakileri yapın:

Tüm grafik sürücülerinin güncel olduğundan emin olun
Fusion 360'a sağ tıklayın ve "Grafik işlemciyle çalıştır" ı seçin ve entegre grafik kartını seçin
Bu seçenek sağ tıklama menüsünde görünmüyorsa, grafik kartı kontrol paneline gidin
Menü seçeneklerinden birinin altında (genellikle Masaüstü) "Bağlam Menüsüne" Grafik işlemciyle çalıştır "seçeneğini etkinleştirme seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneği etkinleştirin.
Fusion açıldığında, Kullanıcı> Tercihler'e gidin ve Grafik Sürücüsü ayarını DirectX 11'den DirectX 9'a değiştirin
Fusion Kapatın
Fusion'ı sağ tıklayıp "Grafik işlemciyle çalıştır" altında normal grafik kartını seçerek yeniden açın.

Bu başarısız olursa, Fusion 360'ın kurulum sürümü bozulmuş olabilir. Bunu düzeltmek için, Fusion 360'ı Temiz Kaldırma işlemini gerçekleştirin ve ardından, ürünün yanındaki Şimdi İndir'i seçerek Autodesk Hesabınızdan Fusion 360'ı yeniden yükleyin.

Kolaylıklar Dilerim,

Teknik Öğretmen / Teknik Takım Lideri

Hasan ER

ADSK_Expert_Elite_Icon_S_Color_Blk.png

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ile ödüllendirin.
Mesaj 5 / 6
yavuz.eltutan
cevap verdi: Hasan-ER

yazılanları yaptım şimdide bu ekteki hata çıktı.1 yıllık öğrenci doğrulamasını yaptım generative design da devredışı oluyor.program offline olarak kalıyor. 

Fusion 360'ı Temiz Kaldırma işlemini gerçekleştirin yazmışsınız ama program ekle/kaldır bölümünden kaldırmayı mı söylemek istediniz.

Mesaj 6 / 6
Hasan-ER

Merhabalar,

Autodesk genel ürünleri için yazdığım ürün kurulum öncesi temizleme işlem adımlarıdır.

Link : Autodesk Ürünleri Kurulum Öncesi Hazırlık Ve Lisanslama | Search | Autodesk Knowledge Network

Autodesk Fusion 360 Temiz Kaldırma Adımları,

Link : How to perform an automatic clean uninstall of Autodesk Fusion 360 | Fusion 360 | Autodesk Knowledge...

Saygılarımla,

Hasan ER

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ile ödüllendirin.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor