Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

PDF'ye çıktı aldıktan sonra metinler okunmuyor?

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
Anonymous
1944 Görüntüleme, 2 Yanıt

PDF'ye çıktı aldıktan sonra metinler okunmuyor?

merhaba aşağıda attığım ekran görüntüsündeki gibi pdf çıktısı aldığımda metinler ve ölçüler olduğundan daha küçük ve tanımlanmayan bir yazı sitilinde çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim?

ekrangörüntüsü.png

2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
yilmazkardemir07
cevap verdi: Anonymous

Aynı sorunu daha öncede yaşamıştım. Mac kullanıcısıysanız ve  yazı tipini değiştirdiyseniz bu durumu yaşayabilirsiniz. Macte farklı yazı tipleri problemli olabiliyor. Eğer bir tarayıcı üzerinden pdf çıktınızı açın örneğin chrome yazılar okunuyorsa yazı tipiyle ilgili bir problemdir diye düşünüyorum.  durum böyleyse profesyonel bir cevap değil fakat daha önce yaşadığım bu problemi ayarlardan default settings yaparak çözmüştüm. Yazı tipini değiştirerek de bunu çözebilirsiniz. 

Mesaj 3 / 3
Anonymous
cevap verdi: yilmazkardemir07

Evet doğru tahmin ettiniz Mac kullanıcısıyım. Pdf başka bir pc den çıktı alınmıştı. Daha sonra yazı tipini ve büyüklüğünü değiştirerek Mac bilgisayarıma uygun hale getirdik. tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. 🙂

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report