Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

MAC performans sorunları

4 YANIT 4
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 5
murathanaraz
330 Görüntüleme, 4 Yanıt

MAC performans sorunları

Radeon Pro 460 4 GB ekran kartı

16gb ram

2,6 GHz Intel Core i7

Özelliklerinde Macbook 15 kullanıcısıyım. Ne yaptıysam performans sorunlarımı gideremedim. tekerlek görmekten usandım. Solidworks Mac için olmadığından geçiş yapacak uygulama bulamadım. 

Ekran kartımda mı sorun var acaba? Bilgisayarım eski bir makine değil. Touchbar özellikli 2017 başı aldım. Önerileriniz ricadır.

4 YANIT 4
Mesaj 2 / 5

Yorum yapabilmemiz için daha fazla bilgi vermeniz gerekiyor. Ekran görüntüleriyle de desteklerseniz seviniriz. Fusion RaspberryPi da dahi çalışabilen bir program.

Some worthwhile ideas
Copy Design should rename ilogic Rules too!
Why Nastran In-CAD doesn't have an SDK?IMPLEMENTED!

Tolgay Hickiran
Founding Partner
SignatureSignature

website
emailskypelinkedinyoutubeemail

Mesaj 3 / 5

Videoda gördüğünüz gibi ufacık basit işlemlerde bile tıklama sonrası tekerlek çıkıyor hep. Yani bu öyle inanılmaz karışık bir tasarım değil, basit birşey de değil tabi ama bu bilgisayarda bunun gibi şeyler olmaması lazım. bir sorun var

Mesaj 4 / 5

Tolgay Bey Merhaba, video paylaştım bakabildiniz mi?

Mesaj 5 / 5

Baktım fakat normal forumlarda da benzer problemler yaşayan kişilere verilen çözüm olasılıklarını denemeniz gerekiyor sanıyorum. Ben şahsım adına bir çözüm bulamadım.

Some worthwhile ideas
Copy Design should rename ilogic Rules too!
Why Nastran In-CAD doesn't have an SDK?IMPLEMENTED!

Tolgay Hickiran
Founding Partner
SignatureSignature

website
emailskypelinkedinyoutubeemail

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report