Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

How can I export .sldprt shares to f360?

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
Halid_Ilgezdi
549 Görüntüleme, 2 Yanıt

How can I export .sldprt shares to f360?

Merhaba,

İnternette araştırdım ve YouTube videolarını izledim, ancak .sldprt dosyasını yüklemeye geldiğimde işlem tamamlanıyor ve bu nedenle dosyayı F360'e aktaramıyorum. Dosyayı çift tıkladığımda, dosyayı görüntülemek için bir web sayfası açılır veya sağ tıkladığımda açılan bağlam menüsünden bile dosyayı açmak mümkün değil. Bu dosyayı mevcut F360 sürümüne nasıl aktarabilirim?

 

Hello,

I have searched the internet and watched YouTube videos, but when I try to upload the .sldprt file, the process completes and therefore I cannot bring the file into F360. When I double-click the file, a web page opens to view it, or even if I right-click and try to open the context menu, I can't open the file. How can I transfer this file to the current version of F360?

 

 

2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3

Merhaba,

 

Dosyaları Fusion 360 içerisinden "Upload" ile yüklediğinizde Fusion 360 dosyasına dönüştürerek seçtiğiniz konuma yüklemektedir. "Open" ile açtığınızda ise siz kayıt butonuna basmadığınız sürece sadece görüntüleme yapacaktır. Kayıt ettiğinizde dosyalarınızda görünecektir. Bunun dışında farklı bir durum var ise detaylandırabilir misiniz?

 

Oguzhan_Sezer_0-1693211666368.png

 

Oğuzhan SEZER
Manufacturing Engineer
Technical Support Specialist / Artı & Artı Teknoloji HizmetleriEESignature

Mesaj 3 / 3
Gokhan_Kaya
cevap verdi: Halid_Ilgezdi

Merhaba 

@Oguzhan_Sezer önerilerine ek olarak Solidworks montaj dosyası yüklerken alt montajlarını ve parcalarınıda yüklemelisiniz yoksa montajınız görüntülenmez 

eğer büyük bir montaj ise Step, Sat formatlarına çevirip yükleyebilirsiniz daha kolay olacaktır 

 


Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudo") ile ödüllendirin.

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
Autodesk Inventor Certified Professional 2015
LinkedInMSI WS 60 i7 Quadro M2000M

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report