Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion u açamıyorum

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
dursuntutucuLJQ59
249 Görüntüleme, 1 Yanıt

Fusion u açamıyorum

Merhabalar . 

Fusion 360 ı sorunsuz kullanıyordum . Şuan programa çift tıkladığım halde sanki boşluğa tıklamışım öyle bir program yok gibi tepkisiz kalıyor. Dosya konumundan açmayı deniyorum olmuyor . Denetim masasından komple kaldırıp programı tekrar yükledim yine aynı . Çok kurcalamak istemedim anlamıyorum da açıkçası fazla . Yardımcı olursanız sevinirim. 

Etiketler (2)
1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
Frkngnl
cevap verdi: dursuntutucuLJQ59

Merhabalar,

Temiz silme işlemi bu tür durumlarda faydalı olabiliyor.


Şunu deneyebilirsiniz, 


https://knowledge.autodesk.com/support/fusion-360/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/How... 

Yukarıdaki adresten temiz silme işlemi için gerekli exe dosyasını indirdikten sonra, arkaplanda çalışan hiçbir Autodesk ürünü yokken, exe dosyasını çalıştırıp Fusion 360'ı silebilirsiniz. 

Daha sonra Autodesk hesabınız ile tekrar indirip kurabilirsiniz. Programı açarken internet bağlantınızın verimli çalıştığını kontrol edebilir misiniz? Ayrıca birden fazla kez exe dosyasına tıkladığınızda, arkaplanda birden fazla Fusion 360 açılacağı için sadece 1 kere tıklayıp görev yöneticisinden tek bir Fusion 360 programı açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz. 


İyi çalışmalar.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor