Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion eğitim lisansı yenileme

18 YANIT 18
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 19
altunok.basaksena
884 Görüntüleme, 18 Yanıt

Fusion eğitim lisansı yenileme

Ekran görüntüsü 2024-01-05 184721.jpg

 Fusion 360 eğitim lisansımı yenilemek istiyorum. Yönlendirdiği formdaki bütün bilgileri doldurdum. Herhangi bir uyarı vermedi ancak "doğrula" butonu aktif hale gelmiyor. Autodesk asistanıyla iletişime geçtim ancak sorunu çözemedik. Yardımcı olabilir misiniz?

18 YANIT 18
Mesaj 2 / 19

Merhaba @altunok.basaksena 

şimdi ben denedim sıkıntı yok doğrula seçeneği çalışıyor 

burada hesap bilgileriniz doğru olmalı bir de okul bilgilerini girerken sistemin önerdigi isimleri girmeniz gerekiyor belki o yüzden açmamış olabilir 

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudo") ile ödüllendirin.

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
Autodesk Inventor Certified Professional 2015
LinkedIn

MSI WS 60 i7 Quadro M2000M

Mesaj 3 / 19

Sistemin önerdiği bilgileri giriyorum ve bilgilerim doğru herhangi bir uyarı da görmüyorum ancak çalışmıyor. Yalnızca başta şöyle bir yazı görüyorum bununla ilgili olabilir mi acaba? Öyleyse neden güncelleme istediğini de anlayamadım bu mail adresini kullanıyorum.

Ekran görüntüsü 2024-01-05 191931.jpg

Mesaj 4 / 19

Az önce eski okulumu seçerek işlem yapmak istedim ve buton çalıştı açıköğretim kabul etmiyor olabilir mi?

Mesaj 5 / 19

Merhaba 

Ondan oldugunu sanmıyorum 

okul secimi kısmında bir hata oluşuyor olabilir çünkü Anadolu üniversitesini bende seçtim bir sıkıntı olmadı 

tekrar deneyerek ilerleyin olacaktır muhtemelen

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudo") ile ödüllendirin.

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
Autodesk Inventor Certified Professional 2015
LinkedIn

MSI WS 60 i7 Quadro M2000M

Mesaj 6 / 19

Merhaba @altunok.basaksena 

Probleminizle ilgili @Gokhan_Kaya tarafından çözüm önerisi paylaşıldı. Eğer çözüm olduysa doğru yanıtı "ÇÖZÜMÜ KABUL ET" olarak işaretlemenizi rica ederiz. Diğer topluluk kullanıcıları da bu doğrultuda doğru yanıtı öğrenmiş olur ve fayda sağlanmış olunur.

Eğer sorununuz devam ediyorsa, lütfen son durumla ilgili güncel durumunuzu paylaşmanızı rica ederiz. Alternatif çözüm önerileri ve daha detaylı bilgilendirici yanıtlar almanız mümkün olur.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Mesaj 7 / 19
s_kusueryigit
cevap verdi: Olcay.Kuk

Kaç kere denesem olmuyor. Bu üç günden beri zamanımı alıyor.

4 günüm kaldı! Yardıma ihtiyaçım var.

s_kusueryigit_0-1705005881087.png

Mesaj 8 / 19
Frkngnl
cevap verdi: s_kusueryigit

Merhabalar, ekran görüntüsü için çok teşekkürler. Adres yazdığınız kısımdaki noktalama işaretlerinin tamamını silerek tekrar deneyebilir misiniz?

Furkan Günal
Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? İşinize yaradıysa gönderiyi beğenebilirsiniz.
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayınız, böylece daha sonra bu probleme çözüm arayan kullanıcılar çözüme hızlıca ulaşabilir.

EESignature

Mesaj 9 / 19

Merhaba,

Problemin devam etmesi durumunda adres kısmındaki 'confirm' butonunu çalıştıran herhangi bir seçeneği seçip, posta kodu dahil olmak üzere önerilen seçeneklerde yazan bilgileri çok detaylı olmayacak şekilde manuel olarak doldurarak butonun aktifleşmesini sağlayabilirsiniz. 

Mesaj 10 / 19
s_kusueryigit
cevap verdi: Frkngnl

tabii.

s_kusueryigit_1-1705084194507.png

İstanbul Üniversitesi, Fatih

Süleymaniye Mahallesi Besim Ömerpaşa Cad Devlet Arşivleri Binası A blok No 7/1

34116 Fatih

https://sosyalbilimler.istanbul.edu.tr

Chrome
Version 120.0.6099.217 (Offizieller Build) (64-Bit)

MS Edge aynı sonuc 

Mesaj 11 / 19
Frkngnl

İstanbul Üniversitesi "," Fatih kısmındaki virgülü de siler misiniz?

Furkan Günal
Sorunuza tatmin edici bir cevap aldıysanız ÇÖZÜMÜ KABUL ET düğmesine tıklayınız, böylece daha sonra bu probleme çözüm arayan kullanıcılar çözüme hızlıca ulaşabilir.

EESignature

Mesaj 12 / 19

MS Edge ile deneme

Mesaj 13 / 19
s_kusueryigit

s_kusueryigit_0-1705086384842.png

İstanbul Üniversitesi Fatih
Süleymaniye Mahallesi Besim Ömerpaşa Cad Devlet Arşivleri Binası A blok No 7-1

olmadı yine (MS EDGE)

ve Chrome:

=> mp4

Mesaj 14 / 19

bende ve pek çok arkadaşta da aynı sorun devam ediyor

Mesaj 15 / 19

Ben onay aldığım için sayfa üzerinde videolu gösteremiyorum ancak alttaki seçenekleriniz de açılmamış bu nedenle üniversitenin adını da girmenize izin vermemiş. Adres kısmında kendiniz bilgileri girmeden önce kendi önerdikleri seçeneklerle bilgileri otomatik doldurmasına izin verin. Adresi seçtiğinizde zaten şehir ve posta kodunu yanlış dahi olsa dolduruyor. Daha sonra aşağıdan üniversitenizi seçin ve confirm butonunun aktif hale geldiğini gördüğünüzde kendi bilgilerinizi kısa ve öz şekilde doldurarak tekrar deneyin. 

Mesaj 16 / 19
Frkngnl

Merhabalar,

Yazdığınız adreste hala "-" işareti ve Türkçe karakterler bulunmakta, acaba aşağıda yazacağım halini deneyebilir misiniz?

Istanbul Universitesi Fatih
Suleymaniye Mahallesi Besim Omerpasa Cad Devlet Arsivleri Binasi A blok No 7 1

Furkan Günal

EESignature

Mesaj 17 / 19
s_kusueryigit

Istanbul Universitesi Fatih
Suleymaniye Mahallesi Besim Omerpasa Cad Devlet Arsivleri Binasi A blok No 7 1

Denedim ve durum değişmedi.

Mesaj 18 / 19

Otomatik dolsa dahi (sadece MS Edge ile) gerileri olmuyor. Videyoyu dün yollamıştım.

Mesaj 19 / 19

Autodesk support yardim etti. Sorum çözüldü. Senior programcılar birşeyler yaptılar sistemde.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report