Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion'da kaydetme sorunu

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
enesselimkara3
481 Görüntüleme, 2 Yanıt

Fusion'da kaydetme sorunu

bugun saat 2 de herzamanki gibi çizimime kaldıgım yerden devam etmek için çizimimi açtım ama 2 tane açtım sonra 1 ini kapatıp  diğerinden devam ettim ve bugune sunumum vardı oyüzden biraz dikkatsizdim

simdi sunumumu kaydetmek için kayıt tuşuna bastım ama kaydedilmemiş değişikler var dedi ve kaydetmek için önceki sürümü kaydetmelisin gibi birşey dedi bende dikkatsizliğimden tamam dedim ve 8 saat öncesine döndü ne yapabilirim lütfen yardımcı olun

sanırım kaydetmem için olan uyarı açtıgımdan beri vardı oyüzden hiç kayıt almamıs su an yapabileceğim birşey varmı  ?

@enesselimkara3  , konu başlığı daha anlaşılır olması için @Olcay.Kuk tarafından düzenlendi. Önceki başlık "8 saatlik emeğim boşa gitti yardım edebilirmisiniz."

2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3

Ekran görüntüsü 2024-04-24 204418.png

çevrimiçi bellekte bir kayıt bulamadım heralde hata yüzünden hiç otomatik kayıt almamış 

bu belgeyi kurtarmanın bir yolu varmı ?

Mesaj 3 / 3
ulasdeniz
cevap verdi: enesselimkara3

çok büyük ihtimalle bir şey yapamayacaksınız. kendisi de ilk kayıttan sonra otomatik kaydediyor. Bulutta çalıştıysanız, internet kesintisi gibi bir kopukluk yüzünden de olmuş olabilir. 

Ulaş Deniz

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ( "ACCEPT AS SOLUTION" ) seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" (KUDO) ile ödüllendirin.
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCkJpVueGScmJvW1RIgqttSg

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report