Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion Bilgisayarımda çalışmıyor

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
guvenicee
378 Görüntüleme, 1 Yanıt

Fusion Bilgisayarımda çalışmıyor

Merhabalar, 

yıllardır fusion kullanan biri olarak artık bilgisayarımda fusion çalışmıyor. Geçen gün bir başka bilgisayardan hesabıma giriş yapıp aktif olarak modelleme yapabildim yani sorun benim bilgisayarımda ancak max, keyshot 10 gibi diğer programlarım çalışmakta iken kendi bilgisayarımda kod geldiği halde programa giriş yapamıyorum. yaptığınız güncellemelerle alakalı olduğunu düşünüyorum, sorunu nasıl giderebilirim ? 

Etiketler (1)
1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
Frkngnl
cevap verdi: guvenicee

Merhabalar,

Biraz daha detay verebilir misiniz? Sorunun güncelleme ile alakalı olduğunu düşünmüyorum, yeni güncellemeden sonra başka kullanıcılardan bahsettiğiniz şikayetle ilgili bildirim almadık. 

Şunu deneyebilirsiniz, 

https://knowledge.autodesk.com/support/fusion-360/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/How... 

Yukarıdaki adresten temiz silme işlemi için gerekli exe dosyasını indirdikten sonra, arkaplanda çalışan hiçbir Autodesk ürünü yokken, exe dosyasını çalıştırıp Fusion 360'ı silebilirsiniz. 

Daha sonra Autodesk hesabınız ile tekrar indirip kurabilirsiniz.

Temiz silme işlemi bu tür durumlarda faydalı olabiliyor.

İyi çalışmalar.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor