Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360 - projeler arası dosya hareketi

7 YANIT 7
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 8
iguvendikler
526 Görüntüleme, 7 Yanıt

Fusion 360 - projeler arası dosya hareketi

soru sor 2: Show data panelde projeler arası dosya geçişini niçin yapamıyorum dosyaya move yapmak istediğimde engelliyor. offline olarak kaydedip o projeye tekrar yüklemem gerekiyor bu sefer de data güncel kalamıyor bunun bir çözümü var mıdır?

@iguvendikler , konu başlığı daha anlaşılır olması için @Olcay.Kuk tarafından düzenlendi. Önceki başlık "projeler arası dosya hareketi"

7 YANIT 7
Mesaj 2 / 8
Gokhan_Kaya
cevap verdi: iguvendikler

Merhaba @iguvendikler 

Projeler kendi içinde dosyalama işlemleri için de hareket etmenize izin veriyor başka bir projeye dosyayı aktarmanız gerektiğinde Dosyanızı acmanız ve save as ile dosyayı başka bir projeye kaydetmeniz gereklidir.

Bu isteğiniz belki Autodesk idea kısmında istek olarak yazabilirsiniz İsteğiniz değerlendirilip uygun bulunması halinde Fusion 360 içine gelecektir. 

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudo") ile ödüllendirin.

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
Autodesk Inventor Certified Professional 2015
LinkedIn

MSI WS 60 i7 Quadro M2000M

Mesaj 3 / 8
iguvendikler

Mesela ben x prosi için Z klasörünü açmışım içinde 50 farklı parça çizip kaydetmişim. Z klasörü zamanla kendisi bi proje haline gelmiş bunu z klasörünü içindeki dosyalarla birlikte proje listesine koymak istiyorum.

Ya da

X projesi için z1 parçasını çizip kaydetmişim. 
Aynı parça G projesinde de lazım oldu ve güncellenebilir şekilde lazım oldu. Yani X içinde z1 parçasında değişiklik yaptığımda G projesi içindeki z1 inde güncellenmesini istiyorum onu z2 olarak g nin içine save as yaptığımda güncellenmeyecek değil mi?

Mesaj 4 / 8
Gokhan_Kaya

Aslında problem su 

Klasör olarak denediğinizde bunu yapamıyor ama dosyaları tası dediğinizde bunu yapabiliyor 

dosyaları coklu olarak Fusion Team ile taşıyabilirsiniz 

Bağlantılarda bir kopma olurmu cok emin degilim ben genel olarak tekil dosya için de bunu gercekleştirdim 

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudo") ile ödüllendirin.

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
Autodesk Inventor Certified Professional 2015
LinkedIn

MSI WS 60 i7 Quadro M2000M

Mesaj 5 / 8

Dosyalar proje dışında olduğunda "link" leyebiliyorsunuz. Dosya linklediğinde ana dosya dışında değişiklik yapma şansınız kalmıyor ama zaten bir nevi bunu istiyorsunuz diye anladım

Some worthwhile ideas
Copy Design should rename ilogic Rules too!
Why Nastran In-CAD doesn't have an SDK?IMPLEMENTED!

Tolgay Hickiran
Founding Partner
SignatureSignature

website
emailskypelinkedinyoutubeemail

Mesaj 6 / 8
Olcay.Kuk

Merhaba @iguvendikler 

Probleminizle ilgili @tolgay.hickiran ve @Gokhan_Kaya tarafından çözüm önerileri paylaşıldı. Eğer çözüm olduysa doğru yanıtı "ÇÖZÜMÜ KABUL ET" olarak işaretlemenizi rica ederiz. Diğer topluluk kullanıcıları da bu doğrultuda doğru yanıtı öğrenmiş olur ve fayda sağlanmış olunur.

Eğer sorununuz devam ediyorsa, lütfen son durumla ilgili güncel durumunuzu paylaşmanızı rica ederiz. Alternatif çözüm önerileri ve daha detaylı bilgilendirici yanıtlar almanız mümkün olur.

Forumlarımızda çözülen sorularınızı lütfen  ÇÖZÜMÜ KABUL ET  olarak işaretleyin!
Beğendiğiniz mesajları lütfen "BEĞENİ" ile ödüllendirin!

Olcay Kük
Topluluk Yöneticisi

Mesaj 7 / 8

"Link"leme nasıl yapılıyor?

Mesaj 8 / 8

Kütüphanenizden dosyayı aldığınızda dosya linkli şekilde geliyor zaten, Kütüphaneden kastım dosyalarınız kaydedildiği bulut klasörleri

Some worthwhile ideas
Copy Design should rename ilogic Rules too!
Why Nastran In-CAD doesn't have an SDK?IMPLEMENTED!

Tolgay Hickiran
Founding Partner
SignatureSignature

website
emailskypelinkedinyoutubeemail

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report