Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360 - Pan ve Orbit Kontrolleri için farklı bir seçenek var mı?

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
erdoganmnf
349 Görüntüleme, 1 Yanıt

Fusion 360 - Pan ve Orbit Kontrolleri için farklı bir seçenek var mı?

Merhaba,

Varsayılan seçeneklerin dışında özel pan ve orbit kontrolleri ayarlamak için bir çözüm yolu var mı? Rhino ve Fusion arasında sık sık geçiş yaptığım için kontrollerimi birleştirmek istiyorum. herhangi bir öneriye açığım. Teşekkürler. 

 

 

@erdoganmnf , konu başlığı daha anlaşılır olması için @Olcay.Kuk tarafından düzenlendi. Önceki başlık "Pan ve Orbit Kontrolleri için farklı bir seçenek var mı?"

1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
BazarTuvakov
cevap verdi: erdoganmnf

Merhaba @erdoganmnf 

 

Fusion 360 ana ekranında sağ üst köşedeki profil resmine tıklayıp ayarlara tıkladığınızda ilk açılan pencerede pan, zoom, orbit kısayolları seçeneklerini bulabilirsiniz. Burada farklı programlardaki default ayarlar mevcut. Rhino bulunmuyor ama umarım seçeneklerden biri benziyordur. Denemenizi tavsiye ederim. 

 

Bunun dışında, bildiğim kadarıyla, pan-zoom-orbit kısayolları değiştirmenin başka yolu bulunmuyor. Belki klavye ve mouse makro ayarı yapılabilir ama bunun yerine programa alışmak daha mantıklı olur. 🙂

 

İyi çalışmalar,

Ekran6.jpg

 

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report