Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360 - İki farklı ürünümü tek çizim ekranında açmak istiyorum

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
Anonymous
1925 Görüntüleme, 2 Yanıt

Fusion 360 - İki farklı ürünümü tek çizim ekranında açmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar, Fusion 360'da iki farklı projedeki ürünümü birleştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Örn. proje1 içindeki ütü çizimimi olduğu gibi proje2 içinde televizyon çizimimin içine aktarıp ürünlerimi yan yana koymak istiyorum

@Anonymous , konu başlığı daha anlaşılır olması için @Olcay.Kuk tarafından düzenlendi. Önceki başlık "İki farklı ürünümü tek çizim ekranında açmak istiyorum"

2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
ulasdeniz
cevap verdi: Anonymous

Yeni bir dosya açıp iki ürünü de o dosyaya sürükleyip bırakın. sonra montaj ilişkilerine ihtiyacınız olabilir ama move ile nesneleri istediğiniz konuma sürükleyin. fusion 360 assembly diye arayın. bir sürü anlatım vardır.

Ulaş Deniz

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ( "ACCEPT AS SOLUTION" ) seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" (KUDO) ile ödüllendirin.
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCkJpVueGScmJvW1RIgqttSg

Mesaj 3 / 3
gumustenresit
cevap verdi: Anonymous

Öncelikle merhabalar, bahsetmiş olduğunuz durum için çözüm şudur; öncelikle mevcutta açık olan pencerenizdeki tasarımı save yada save as demelisiniz, bir sonraki aşama ise istediğiniz parçayı aktif çizim penceresine sürükleyin, daha sonrasında eğer sürüklediğiniz parça montajlı bir bileşeni var ise ve ekrana sürüklediğinizde o tasarım üzerinden düzenleme yapmak isterseniz  sağ tuş ile breaking link adında bir ibare var, oraya tıklarsanız bir sonraki işlem olarak sürüklenilen parça üzerine istediğiniz işlemi yapabilirsiniz

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report