Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360'ı reinstall edemiyorum.

4 YANIT 4
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 5
dreamingwhale
472 Görüntüleme, 4 Yanıt

Fusion 360'ı reinstall edemiyorum.

İyi günler. 3 ya da 4 gündür Fusion 360'ı kullanmıyorum, fakat bugün açmayı denediğimde bir kaç kez error mesajları aldım. Ve bir türlü açmayı beceremedim. Aldığım error Sign in Error idi. Daha sonra Troubleshooting de anlatıldığı gibi automatic uninstall dosyasını indirip uninstall yaptım. re-install yapmak için free trial sayfaına gidip Fusion 360 Client Downloader'ı çalıştırdım fakat bir süre sonra aşağıdaki resimdeki uyarıyı aldım.
Birkaç gün önce windows 10 creator's update almıştı. Windows defender daha önceden kapalıydı diye hatırladığımdan onu kapadım. Bu uyarı kalktı. Ama sadece fusion streaming çalışıyor ya da öyle görünüyor fakat bir şey yüklemiyor ya da çok yavaş anlayamadım. Hala Fusion360'ı yükleyebilmiş değilim. Büyük dert oldu.  Ayrıca Streaming görev yöneticinde çok yavaş görünüyor bir türlü bağlanamıyor mu anlamadım. diğer resimlerde altta. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

5.png

6.png7.png

4 YANIT 4
Mesaj 2 / 5

Tekrar iyi günler, mesaj nasıl editleniyor bulamadım

en son olarak da şu hatayı aldım. hala bir çözüm bulamadım . Saygılar

8.png

Mesaj 3 / 5

Merhaba,

Aşağıdaki linkte benzer bir hataya ilişkin öneriler var. Bir denemenizi öneririm. Bilgisayar saati ve tarih bilgilerinin güncel olduğunuda kontrol etmenizde fayda var.

https://forums.autodesk.com/t5/design-validate-document/issue-installing-fusion-360/td-p/5914828

TuncayBAKKAL

AutoCAD Eğitmeni ve Danışmanı
AutoCAD ve Fusion 360 Görsel Eğitim
Fusion 360 Kitabı Çıktı!
http://www.tuncaybakkal.com
Instagram: @tuncay_bakkal
Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudos") ile ödüllendirin.

Mesaj 4 / 5

İlginiz için teşekkürler fakat malesef faydası olmadı, ben de weblog u ekleyim, belki çareye yol olur, şimdi de "EOF occurred in violation of protocol (_ssl.c:645)" diye bir hata alıyorum 😞

Mesaj 5 / 5

Tekrar iyi günler,

tam olarak nasıl oldu bilmiyorum fakat düzeldi. En son dün tekrar kurmayı denediğimde set up %100 ü gösterdiği halde hata verip çalışmamıştı. Fakat bugün tekrar denediğimde çalıştı. Belki internetle ilgili bir sorun vardı bilemiyorum. Şu anda tek fark, program denetim masasında "Program Ekle/Kaldır" listesinde gözükmüyor. Sanırım bunda bir sorun yoktur. Yine de ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

saygılar,

dolu dolu yaşayın 🙂

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report