Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360 güncelleme sonrası kapanma

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
Anonymous
386 Görüntüleme, 1 Yanıt

Fusion 360 güncelleme sonrası kapanma

Merhabalar,

Fusion360'ın education lisansını kullanıyorum fakat Fusion 360 her güncelleme aldığında program güncelleme sırasında kapanıyor. Düzelmesi için komple silip en baştan kurmak zorunda kalıyorum. Sonraki güncellemede yine aynı durum tekrarlanıyor. Araştırdım fakat bir çözümünü bulamadım. Bu konuda desteğinizi rica ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.
Etiketler (1)
1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
iSuat
cevap verdi: Anonymous

Yazmamışsınız ama Windows kullandığınız farz ediyorum. Aşağıdaki link üzerinden temiz kaldırma yapıp sonra tekrar kurmayı deneyin lütfen. Genelde sorunu çözer. Bazı eski eklentilerin açılışta verdiği hata yüzünden açılmama durumu da olabilir, daha önce başıma geldi. Temiz kurlumdan önce Windows Program ekle kaldır'dan bu eklentileri kaldırarak başlayabilirsiniz. Devam ederse buraya yazın başka çözümlere bakarız

https://knowledge.autodesk.com/support/fusion-360/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/How...

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report