Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360'daki önceki sürümlerin silinmesi

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
selinyildirim07
428 Görüntüleme, 1 Yanıt

Fusion 360'daki önceki sürümlerin silinmesi

Merhaba, Fusion 360'daki mevcut sürümlerlerin listesinden bir veya birkaç sürümü nasıl silebilirim? sil kısmını maalesef göremedim. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
iSuat
cevap verdi: selinyildirim07

Merhaba, anladığım kadarıyla Design Versions'dan bahsediyorsunuz. Daha önce ben de aynı konuyu araştırdım ancak her kaydettiğimizde oluşan versiyonları seçerek silmenin bir yolunu bulamadım. IdeaStationda bazı başlıklar açılmış ama henüz bir sonuca ulaşılmamış. Benim daha önce çokça kullandığım bir yöntem ile önceki tüm versiyonları silinebiliyor. Tasarımına sağ tıklayıp Copy tıklayın ve aynı proje içine kopyalayın. Sağ alttaki versiyon numarası orijinali örneğin V15 ise kopyaladığınız V1 şeklinde olacaktır. Bu yeni tasarım eski versiyonları içermez ama timeline daki tüm hareketleriniz durur. İsterseniz orijinal tasarımı silebilirsiniz, tabi bu sefer de eski versiyona dönme şansınız olmayacaktır. 

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report