Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360'da komut sırasında nesneleri ve yüzeyleri seçerken iş akışını hızlandırmak için bir yol var mı

2 YANIT 2
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 3
sıla.hpc
277 Görüntüleme, 2 Yanıt

Fusion 360'da komut sırasında nesneleri ve yüzeyleri seçerken iş akışını hızlandırmak için bir yol var mı

Herkese merhaba!

Bir komut sırasında nesneleri ve yüzeyleri seçerken iş akışını hızlandırmak için bir yol var mı diye merak ediyordum.

son komutu tekrar et, "okey veya cancel seçeneklerini sağ tıklayarak ve sürükleyerek seçebileceğiniz gibi veya komutu iptal etmek ve çıkmak için Esc tuşuna basabilirsiniz. Aynı şekilde, bir komut sırasında gerekli tüm seçim butonlarınıda hızlıca atlayabileceğim bir yol dilerdim. Bunun için kursoru düğmeye tıklamak için tamamen sağa çekmek  zorunda kalmamak harika olurdu.

Örneğin: "emboss"u seçiyorum. Komut belirip ve hemen "sketch profillerini" seçebilirim. Ancak bundan sonra, yüzeyleri seçmek için kursoru iletişim kutusuna götürüp "yüzeyleri seç" düğmesine tıklamanız gerekiyor.

Kursorla oraya gitmeden seçimleri hızlıca dolaşabileceğim bir komut, ya da basabileceğim bir tuş var mı?

Umarım anlatabilmişimdir.

Hepinize teşekkürler!

2 YANIT 2
Mesaj 2 / 3
tolgay.hickiran
cevap verdi: sıla.hpc

Bu isteğiniz power userlar için çok değerli fakat Fusion 360 da şu an mevcut değil. Bunu Fusion 360 ideastation a yazmanızda fayda var.

Some worthwhile ideas
Copy Design should rename ilogic Rules too!
Why Nastran In-CAD doesn't have an SDK?IMPLEMENTED!

Tolgay Hickiran
Founding Partner
SignatureSignature

website
emailskypelinkedinyoutubeemail

Mesaj 3 / 3
sıla.hpc
cevap verdi: tolgay.hickiran

Teşekkürler 🙂

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor