Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360'da extrude cut yapmaya çalışırken alınan hata mesajı

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
cool.batga
249 Görüntüleme, 1 Yanıt

Fusion 360'da extrude cut yapmaya çalışırken alınan hata mesajı

Modellerken ekstrude cut kullanmaya çalışıyorum ama her kesmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Ayrıca ikinci resim için, pahın üzerinde ekstrüzyon yapabilmek için nasıl bir eskiz oluşturabilirim çünkü burada en üst satırı seçmeme izin vermiyor.  

hata.jpgsketch.jpg

1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
Frkngnl
cevap verdi: cool.batga

Merhabalar,

Eklediğiniz dosyayı inceledim, tüm çalışmayı yeni bir çalışma ekranına linkli olarak attığınız için o parçaya müdahale edemezsiniz, yani ona parça ekleyemez ya da parça çıkaramazsınız, bunun için ya o parçanın olduğu çalışmayı açmalısınız, ya Robot Gripper parçasına sağ tıklayıp Edit in Place diyerek kesme işlemini orda yapmalısınız, ya da sağ tıkladıktan sonra Break Link diyerek o ekranda müdahele edilebilir hale getirmelisiniz. Şu en exture ederken o profil hiçbir yerle temas etmediği için bu uyarıyı alıyorsunuz.

Rbot Gripper parçası linkli (yandaki zincir ikonundan anlayabilirsiniz)Rbot Gripper parçası linkli (yandaki zincir ikonundan anlayabilirsiniz)

İkinci sorunuzla ilgili de şunu söyleyebilirim, çizdiğiniz spline'ın iki ucunu line komutu ile birleştirirseniz çizim tamamlanmış olur. 

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report