Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360 açılmıyor

6 YANIT 6
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 7
guldilaraa
1833 Görüntüleme, 6 Yanıt

Fusion 360 açılmıyor

Merhaba, programı açmaya çalıştığımda bununla karşılaşıyorum. Bu linkte verilen adımları takip ettim " https://knowledge.autodesk.com/support/fusion-360/troubleshooting/caas/sfdcarticles/sfdcarticles/fus...", kaldırıp tekrar yükledim ancak düzelmedi. Yardımcı olur musunuz?Ekran Resmi 2018-11-18 18.32.46.png

6 YANIT 6
Mesaj 2 / 7

İnceleme yapacağım.

Some worthwhile ideas
Copy Design should rename ilogic Rules too!
Why Nastran In-CAD doesn't have an SDK?IMPLEMENTED!

Tolgay Hickiran
Founding Partner
SignatureSignature

website
emailskypelinkedinyoutubeemail

Mesaj 3 / 7

Kullandığınız bir virüs programı mevcut mu? Proxy server ayarlarını MacOS için incelediniz mi?

Some worthwhile ideas
Copy Design should rename ilogic Rules too!
Why Nastran In-CAD doesn't have an SDK?IMPLEMENTED!

Tolgay Hickiran
Founding Partner
SignatureSignature

website
emailskypelinkedinyoutubeemail

Mesaj 4 / 7

Merhaba evet proxy ayarlarını söylenen ayarlara göre değiştirdim ve Malwarebytes Anti-Malware virüs programını kullanıyorum ancak problem hala devam ediyor. 

Mesaj 5 / 7
guldilaraa
cevap verdi: guldilaraa

Macbook pro'da bu hatayı aldığımdan beri macbook air'da bir sıkıntı olmadan kullanıyordum, bu gece o da aynı hatayı verdi.

Mesaj 7 / 7
guldilaraa
cevap verdi: burak198080

Saat ve tarih ayarlarını otomatik yaptığımda giriş yapabildim ama air'da saat ayarım otomatik değilken giriş yapabiliyordum. Belki başkalarının da işine yarar saati otomatik ayarlaya getirmek.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor