Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360 açılmıyor

4 YANIT 4
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 5
aberkaratepe
446 Görüntüleme, 4 Yanıt

Fusion 360 açılmıyor

merhaba fusion 360 açılmıyor hata raporu ekranı geliyor ekte ekran kayıtlarını görebilirsiniz lütfen biri yardımcı olabilirmi

fusion-2.jpg

fusion-1.jpg

  

4 YANIT 4
Mesaj 2 / 5
Gokhan_Kaya
cevap verdi: aberkaratepe

Merhaba @aberkaratepe 

Fusion 360 kurulumunu yeni mi yaptınız yoksa daha önce çalışıyordu şimdi hata vermeye mi başladı ?

Fusion 360 kaldırıp tekrar kurmayı deneyin  

bu işlemden önce Bilgisayuarınızda ekran kartının driver (sürücüsünü ) güncelleyiniz 

aynı zamanda Windows güncellemelerini de yapınız 

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudo") ile ödüllendirin.

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
Autodesk Inventor Certified Professional 2015
LinkedIn

MSI WS 60 i7 Quadro M2000M

Mesaj 3 / 5
aberkaratepe
cevap verdi: Gokhan_Kaya

merhaba ürünü defalarca kurup geri kaldırdım. windows güncellemeleri tam. bende autoCAD 2024 de kurulu ekran kartı driverı ile alakalı bir sorun olsa autoCAD de hata vermezmi acaba ama ben tekrar ekran kartını kaldırıp yükleyeceğim bu önerdiğiniz yöntemler çalışmazsa ne yapmam gerekiyor acaba 

Mesaj 4 / 5
aberkaratepe
cevap verdi: Gokhan_Kaya

sorun çözüldü aygıt yöneticisinde 2 adet ekran kartı driveri yüklü olduğundan dolayı program çakışma yaptı heralde dediğiniz gibi birini devre dışı bıraktım programı yeniden kurdum şu an sorunsuz çalışıyor  teşekkür ederim ilgilendiğiniz için iyi akşamlar

Mesaj 5 / 5
Gokhan_Kaya
cevap verdi: aberkaratepe

Merhaba 

O zaman Fusion 360 onboard ekran kartını kullanmış buda hataya sebep olmuş 

Tavsiyem Görüntü ayarlarında yazılımın hangi ekran kartını kullanması gerektigini secebiliyorsunuz bunu ayarlayarak ta bu işlemi yapabilirsiniz 

Forumlarımızda çözülen sorularınızı "ÇÖZÜM OLARAK KABUL ET" ("Accept as Solution") seçimiyle işaretlemeyi lütfen unutmayın.
Beğendiğiniz mesajları lütfen "Övgü Puanı" ("Kudo") ile ödüllendirin.

Gökhan Kaya
Tehcnical Manager
Autodesk Inventor Certified Professional 2015
LinkedIn

MSI WS 60 i7 Quadro M2000M

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor