Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Fusion 360 açılmıyor

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
altunok.basaksena
352 Görüntüleme, 1 Yanıt

Fusion 360 açılmıyor

Merhaba. 

Ben Fusion 360 programının eğitim lisanslı kullanıcısıyım. Dün bir projeyi kaydedip kapattıktan sonra bir daha açamadım. Sürekli "(yanıt vermiyor)" ibaresi çıkıyor. Sildim tekrar yükledim internetsiz çalıştırmayı denedim ancak açılmıyor. Bilgisayarla ilgili bir sıkıntı yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

 

Ekran görüntüsü 2021-03-22 145929.jpg

1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
Frkngnl
cevap verdi: altunok.basaksena

Merhabalar,

Bu problem genelde internetten ya da çalışmakta olduğunuz alandan kaynaklanmakta, eğer dataları kendi kişisel alanınıza kaydediyorsanız, bir daha Fusion 360'ı açtığınızda kendi team hub'ınıza geçiş yapıp orda çalışmaya devam edebilir misiniz? Kendi hesabımda yaptığım testlerde team hub'ın çok daha hızlı açıldığını gözlemledim. 

Bunun dışında, interneti sadece kapatmanız yetmiyor, wi-fi arama seçeneğini de kapatmalısınız windows ayarlarından. Bunları yaptıktan sonra girebilmeniz gerekli. Eğer mümkünse telefon internetinizi bilgisayara bağlayıp o şekilde test edebilir misiniz? Bu sayede sorunun internetten kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol edebiliriz.

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report