Fusion – Türkçe
Autodesk Fusion (eski adıyla Fusion 360) Forumlarına Hoş geldiniz. Deneyimlerinizi paylaşın, sorular sorun ve popüler Fusion konularını keşfedin.
iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Göster  sadece  | Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

f360 neden update yayınlamıyor

1 YANIT 1
ÇÖZÜLDÜ
Yanıtla
Mesaj 1 / 2
akcanebruakcan
408 Görüntüleme, 1 Yanıt

f360 neden update yayınlamıyor

merhaba.sanırım 25-30 günden beri f360 update yayınlamıyor.bunun sebebi "fusion 360 browser"in çıkmış olması mı.üstelik browser bende kullanılamıyor..

1 YANIT 1
Mesaj 2 / 2
iSuat
cevap verdi: akcanebruakcan

Belki dikkatinizi çekmiştir, geçen hafta boyunca fusion oldukça tutarsız çalışıyordu. Kapsamlı bir yenilik için çalışmalar yapılıyor. Ayrıca önümüzdeki günlerde sheetmetal özelliği herkesin kullanımına açılacak. Bu sebepten güncellemeler ertelenmiş/toplu hale getirmiş olabilir. 

 

Fusion Browser konusuna gelince, herhangi bir kullanıcı kısıtlaması bulunmuyor. Fusion prejelerinizden çalışmayı seçip "i" ikonuna tukladıkta sonra genişleyen menüden "Open details on web" seçeneğine tıklayın ya da direkt tarayıcınızdan https://myhub.autodesk360.com/ adresine girip projelerinizden birini açın. Sağ üstteki kalem ikonuna tıklayın. Açılan menüden "Tarayıcıda Düzenle" yi seçin. Bu şekilde web üzerinden düzenlemeye ulaşabilirsiniz. Ancak hala beta olduğu için çoğu özellik çalışmıyor. 

 . Screenshot_2.png

Aradığınızı bulamadınız mı? Topluluğa sorun veya bilgilerinizi paylaşın.

Soru Sor  

Autodesk Design & Make Report